zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - R.I.B - ŁODZIE PATROLOWE

R.I.B - łodzie patrolowe w Trójmieście. Mega szybkie motorówki na Bałtyku - ponad 200 KM i 70 km/h po falach zatoki Gdańskiej  czynią z  tych łodzi opcję tylko dla prawdziwych mężczyzn.

To właśnie na R.I.B-ach nasi dzielni chłopcy wyłapują każdego dnia setki tysięcy imigrantów z Niemiec, Holandii,  Danii i innych krajów zachodniej Europy chcących żyć godnie i pracować u nas - gdzie na plaży piwo jest zimne, a kobiety gorące.

Odbiór z hotelu, transport i ostra godzinna jazda taką bestią z całym dobrodziejstwem inwentarza - ostrymi zakrętami, chorobą morską, latającymi dorszami, prądami zatokowymi, biegunką i innymi które dorzucamy GRATIS. Tanio nie jest ale raz w życiu trzeba spróbować.

Na pokład jednego R.I.B-a zabieramy max. 9 osób.

Cena zawiera

  • 60 minut ostrej jazdy R.I.B-em
  • opiekunka grupy
  • transport w 2 strony

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.