zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - R.I.B - ŁODZIE PATROLOWE

Najszybsze motorówki na Bałtyku - ponad 500 KM i 120 km/h po falach zatoki Gdańskiej  czynią z  tych łodzi opcję tylko dla prawdziwych mężczyzn. To właśnie na nich nasi dzielni chłopcy wyłapują każdego dnia setki tysięcy imigrantów z Niemiec, Holandii,  Danii i innych krajów zachodniej Europy chcących żyć godnie i pracować u nas - gdzie na plaży piwo jest zimne a kobiety gorące. Odbiór z hotelu, transport i ostra półgodzinna jazda taką bestią z całym dobrodziejstwem inwentarza - ostrymi zakrętami, chorobą morską, latającymi dorszami, prądami zatokowymi, biegunką i innymi które dorzucamy GRATIS. Tanio nie jest ale raz w życiu trzeba spróbować.

Cena zawiera

  • 30 minut ostrej jazdy R.I.B-em
  • opiekunka grupy
  • transport w 2 strony
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.