zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KAWALERSKI JACHT

Wynajmij ekskluzywny jacht motorowy na wieczór kawalerski w Gdańsku na wyłączność z możliwością zabrania własnego alkoholu na pokład łodzi. 

Jednostka jest zachowana w luksusowym stylu, wyposażona w skórzane kanapy, stolik i drewniany parkiet. Kawalerski Rejs wygodnym i nowoczesnym, otwartym jachtem motorowym dostarczy Wam nowych wrażeń. Ta forma imprezy to niezwykłe doświadczenie także dzięki temu, że daje niecodzienną możliwość zobaczenia m.in gdańskiej Starówki i Żurawia od strony wody.

W cenie imprezy jest sympatyczna imprezowa opiekunka, która się wszystkim zajmie. 

Ekskluzywny jacht motorowy w Trójmieście tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie.  Jedna godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za + 890 PLN!

Cena zawiera

  • Godzinny rejs luksusowym jachtem po Motławie 
  • Podczas rejsu max 10 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie kablem z telefonów.
  • Możliwość zabrania na pokład własnego alkoholu i przekąsek.
  • Imprezowy opiekun grupy.
  • Możliwość dodania kolejnej godziny na jachcie w cenie + 890PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.