zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY YACHT - 2H

Wynajmij łódź w Trójmieście na imprezę kawalerską i nie tylko. Nasze jachty są komfortowe i przestronne, a przy tym bezpieczne i posiadające bardzo dobrą pływalność. Wszystko to gwarantuje dobrą zabawę, relaks i dawkę żeglarskich emocji w luksusowych warunkach. Trzy Trójmiejskie jachty naszej floty integracyjnej doskonale sprawdzają się w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami. Odpowiednio duża przestrzeń w kokpicie oraz salonie zapewnia komfort przebywania na pokładzie. Nowoczesne wnętrze dodaje prestiżu, a odpowiednie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania na pełnym morzu.

Rejs trwa 2 godziny. Startować możemy z całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Również skończyć rejs możemy w dowolnym miejscu. W ciągu 2h zdążymy przepłynąć np. z Gdańska do Sopotu. W Sopocie  możecie kontynuować wieczór. W cenie oferujemy paliwo, sympatycznego sternika, koordynatorke eventu, wodę i do wyboru 3 x prosecco lub 0,7l whisky. Dodatkowo możecie wziąć własne przekąski i napoje lub zamówić alkopakiet poniżej.

Na pokład wchodzi max. 14 osób ze sternikiem, czyli max. 13 osób w grupie. Zawsze przed rejsem załoga przechodzi krótkie szkolenie odnośnie zasad bezpieczeństwa. Wszystkie jednostki są ubezpieczone, a ubezpieczenie obejmuje też załogę podczas rejsu. Dysponujemy trzema jachtami, a więc obsłużyć możemy grupy do około 40 osób. Cena dotyczy wynajmu jednego jachtu. Jeśli jest Was więcej - zadzwoń, a na pewno znajdziemy dla Was dodatkową łódź lub jacht.

Obowiązuje dopłata 200 PLN do rejsów na zachód słońca:
do 25.08.2024 rejsy o godzinie 20.00 
od 25.08 do 22.09 rejsy o godzinie 18.00
 
 

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs z wybranego miejsca w Trójmieście
  • start w Sopocie, Gdyni lub Gdańsku
  • koniec w Sopocie, Gdyni lub Gdańsku
  • woda i 3 x prosecco lub 0,7l whisky (do wyboru)
  • doświadczony sternik
  • ekskluzywny yacht na wyłączność na 2 godziny
  • sympatyczna opiekunka, która zaprowadzi Was na łódź
  • kapoki, koła i cały potrzebny sprzęt
  • możliwość wynajmu 3 jachtów dla większych grup

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.