zobacz koszyk 0

Kraków - STRZELANKA Z ŁUKÓW

Strzelanie z łuków w Krakowie, wygodny transport w dwie strony i opieka sympatycznej przewodniczki w cenie. Archery Tag to atrakcja łącząca strzelanie z łuków z grą w dwa ognie. Jest to świetna alternatywa dla paintballa - pistolet na kulki zamieniamy na łuki i specjalnie zakończone strzały, tak, aby uderzenia nimi nie były bolesne. Drużyny grają na specjalnie przygotowanym terenie na którym rozmieszczone są przeszkody oraz bazy drużyn.

W cenie atrakcji zapewniamy transport w dwie strony z/do wybranego miejsca na terenie Krakowa. Wszystko to w asyście naszej sympatycznej przewodniczki, która będzie czuwać nad organizacją oraz prawidłowym przebiegiem imprezy.

W Archery Tag jednocześnie może grać 10 osób w dwóch 5-osobowych drużynach. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wyelimunuje wszystkich przeciwników.

Do Waszej dyspozycji podczas gry jest strefa rekreacyjna. W czasie gdy część osób gra, pozostali mogą korzystać z takich rozrywek jak: dart, tenis stołowy, siatkówka, trampoliny, hamaki, rzuty granatem etc. 

Strzelanie z łuków w Krakowie to idealna atrakcja na biforek przed szaloną nocą.

Cena zawiera

  • transport w obydwie strony na terenie Krakowa
  • łuki, strzały, maski, odzież ochronna
  • krótkie szkolenie z zasad gry
  • 60 minut gry w archery tag - nieograniczona ilość strzałów
  • specjalnie przygotowany teren z przeszkodami
  • instruktorzy oraz prowadzający grę
  • sympatyczna opiekunka
  • strefa rekreacyjna (dart, tenis stołowy, boisko do siatkówki, trampoliny etc.)
  • możliwość dokupienia grilla po atrakcji

Dodatki (opcjonalne)

grill-ognisko
69 PLN/dodatek
GRILL + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup i 2 piwa.


klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).