zobacz koszyk 0

Kraków - SPA NA KACA

Wizyta w eleganckim spa w Krakowie uleczy Wasze ciała i dusze. Możemy się założyć, że jesteście wyczerpani po nocnych szaleństwach. Czas zatem na regenerację, detox i odrobinę relaksu - nikt nie pozna jak 'ciężka' noc za Wami.

Wizyta w jednym z najbardziej ekskluzywnych SPA w mieście pomoże Wam ozdyskać siły. Na miejscu do Waszej dyspozycji basen, sauny, jacuzzi, masaże wodne oraz siłownia. Idealna opcja dla Panów, którzy cenią sobie dobrą zabawę a także luksus oraz odpoczynek.

Do tego jak zawsze nasza sympatyczna opiekunka, która zajmie się wszystkim na miejscu.

Cena zawiera

  • 2-godzinny wstęp do SPA, basen, sauny i jacuzzi
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów na miejscu

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).