zobacz koszyk 0

Kraków - 4x4 OFFROAD + QUADY

Plenerowa przygoda 4x4 offroad + quady w Krakowie to 30min jazdy quadem,15min jazdy samochodem terenowym*, transport na atrakcje w dwie strony, opieka instruktorów oraz imprezowej przewodniczki w ekstremalnie niskiej cenie!

Nasza opiekunka odbierze Was VIP minibusem skąd chcecie, na miejscu wszystkim się zajmie i odstawi w wybrane miejsce w Krakowie.

Podczas offroadu przetestujecie profesjonalnie przygotowane terenówki oraz quady. Na torze czekają na Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. Prawdziwie męska rzecz dla tych, którzy nie boją się ubrudzić.

Samochodem kierujecie po kolei. Każdy około 15 minut. Zwykle do jednego samochodu wchodzą 3 - 4 osoby + instruktor.  Zwróć uwagę na czas wynajmu. Wynajmując samochód terenowy na godzinę w np. 8-9 osób, każdy pojeździ za kółkiem zaledwie kilka minut, gdy w międzyczasie reszta się nudzi. Niesmak pozostaje... szczególnie po długiej organizacji - u nas takie rzeczy się nie zdarzają.

Dodatkowo w tej wypasionej opcji czasu jest dużo.. bez ciśnienia... każdy ma do wykorzystania około 30 minut na quadzie i 15 minut za kierownicą terenówki. 
To więcej niż dość.

W tym samym czasie część z Was jeździ samochodami terenowymi a część na quadach i nikt nie ma prawa się nudzić. Piwko, które możecie zabrać ze sobą, popijamy po skończonej jeździe by nie spowodować katastrofy offroadowej. Przy naszej atrakcji 4x4 offroad + quady wszystko się może zdarzyć!

Możesz dodać też Grill z kiełbaskami i 2 piwkami w dobrej cenie. Zaznacz tę opcję w następnym kroku rezerwacji jeśli chcesz.

A kiedy już się ogarniecie i zrelaksujecie po takiej dawce adrenaliny na wieczór polecamy klub GOGO za jedyne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja stolika, po piwku dla każdego oraz imprezowa przewodniczka.

*do jazdy samochodem terenowym wymagane jest prawo jazdy kat. B.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony
  • przejażdżka samochodem terenowym oraz quadem dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).