zobacz swój koszyk

Kraków - 4x4 OFFROAD + QUADY

Masz ochotę na imprezę w plenerze? Zostaw wszystko nam - z chęcią się tym zajmiemy.

Nasza opiekunka odbierze Was VIP minibusem skąd chcecie, na miejscu wszystkim się zajmie i odstawi w wybrane miejsce w Krakowie.

Podczas offroadu przetestujecie profesjonalnie przygotowane terenówki oraz quady. Na torze czekają na Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. Prawdziwie męska rzecz dla tych, którzy nie boją się ubrudzić.

Samochodem kierujecie po kolei. Każdy około 15 minut. Zwykle do jednego samochodu wchodą 3 - 4 osoby + instruktor.  Zwróć uwagę na czas wynajmu. Wynajmując samochód terenowy na godzinę w np. 8-9 osób, każdy pojeździ za kółkiem zaledwie kilka minut, gdy w międzyczasie reszta się nudzi. Niesmak pozostaje... szczególnie po długiej organizacji - u nas takie rzeczy się nie zdarzają.

Dodatkowo w tej wypasionej opcji czasu jest dużo.. bez ciśnienia...  każdy ma do wykorzystania około 30 minut na quadzie i 15 minut za kierownicą terenówki. 

To więcej niż dość.

W tym samym czasie część z Was jeździ samochodami terenowymi a część na quadach i nikt nie ma prawa się nudzić. Piwko, które możecie zabrać ze sobą, popijamy po skończonej jeździe by nie spowodować katastrofy offroadowej.

Możesz dodać też Grill z kiełbaskami i 2 piwkami w dobrej cenie. Zaznacz tę opcję w następnym kroku rezerwacji jeśli chcesz.

A kiedy już się ogarniecie i zrelaksujecie po takiej dawce adrenaliny na wieczór polecamy klub GoGo za jedyne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja stolika, po piwku dla każdego, przewodniczka i karta VIP (umożliwiająca nieograniczoną ilość wejść do klubu za darmo).

*Ceny brutto. Dopłat brak.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony
  • pojeżdżawka samochodem terenowym oraz quadem dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • sympatyczna opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.