zobacz swój koszyk

Kraków - GOKARTY

Ekstremalny i pełen adrenaliny kryty tor gokartowy w Krakowie to nowe, szybkie gokarty Sodi, 200 ccm, 6.5KM. Na gokarty wygodnym minibusem zabierze Was imprezowa przewodniczka, a po minizawodach wręczy medale najlepszej 3.

Niesamowicie podnosząca poziom adrenaliny atrakcja na wieczór kawalerski dla żądnych wrażeń samców. Prędkość max - 70 km/h. Długość trasy - 400 metrów. Możliwość wyprzedzania, elektronicznie monitorowany czas...
Standardowy wyścig składa się z dwóch / trzech rund - kwalifikacji, półfinału i finału. Razem około 20 minut jazdy dla każdego.  Po zawodach uroczyste wręczenie medali.

Jadąc na gokarty trzeba być trzeźwym.

W cenie transport na gokarty minibusem z wybranego miejsca w Krakowie, szkolenie, czepki i kaski ochronne oraz jak zwykle urocza opiekunka, która ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał już nic robić. 

Na wieczór dodaj krakowski nightlife lub wejściówki do jednego z najlepszych klubów gogo za jedyne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja stolika, piwko dla każdego, opiekunka grupy oraz najważniejsze: karta VIP dzięki, której otrzymujecie nielimitowaną ilość wejść do gogo tego wieczoru.

*ceny brutto - dopłat brak.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród
  • transport w 2 strony
  • sympatyczna opiekunka
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej. Tylko przypilnujcie, aby być na czas!


grill-ognisko
35 PLN/dodatek
GRILL + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup i 2 piwa.klub-nocny
29 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

maluch-krakow
300 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).