zobacz swój koszyk

Kraków - GOKARTY

Przedstawiamy najlepszy kryty tor  gokartowy w Krakowie - nowe gokarty Sodi, 200 ccm, 6.5KM

Niesamowicie podnosząca poziom adreanaliny atrakcja na wieczór kawalerski dla żądnych wrażeń samców. Prędkość max - 70 km/h. Długość trasy - 400 metrów. Możliwośc wyprzedzania, elektronicznie monitorowany czas...

Standardowy wyscig składa się z dwóch / trzech rund - kwalifikacji, półfinału i finału. Razem około 20 minut jazdy dla każdego.  Po zawodach uroczyste wręczenie medali. Jadąc na gokarty trzeba być trzeźwym.

W cenie transport minibusem z wybranego miejsca w Krakowie, szkolenie, czepki i kaski ochronne oraz jak zwykle urocza opiekunka, która ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał już nic robić. Na tej atrakcji trzeba być trzeżwym.

Na wieczór dodaj krakowski nightlife lub wejściówki do jednego z najlepszych klubów GoGo za jedyne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja stolika, piwko dla każdego, opiekunka grupy oraz najważniejsze: karta VIP dzięki, której otrzymujecie nielimitowaną ilość wejść do gogo tego wieczoru.

*ceny brutto - dopłat brak.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród
  • transport w 2 strony
  • sympatyczna opiekunka
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


grill-ognisko
35 PLN/dodatek
GRILL + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, ogórek, pieczywo, musztarda, ketchup i 2 piwa.25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.