zobacz koszyk 0

Kraków - GOKARTY

Ekstremalny i pełen adrenaliny kryty tor gokartowy w Krakowie to nowe, szybkie gokarty Sodi, 200 ccm, 6.5KM. Na gokarty wygodnym minibusem zabierze Was imprezowa przewodniczka, a po minizawodach wręczy medale najlepszej 3.

Niesamowicie podnosząca poziom adrenaliny atrakcja na wieczór kawalerski dla żądnych wrażeń samców. Prędkość max - 70 km/h. Długość trasy - 400 metrów. Możliwość wyprzedzania, elektronicznie monitorowany czas...
Standardowy wyścig składa się z trzech rund po 8 min - kwalifikacji, półfinału i finału. Razem 24 minuty jazdy dla każdego. Po zawodach uroczyste wręczenie medali.

Jadąc na gokarty trzeba być trzeźwym.

W cenie transport na gokarty minibusem z wybranego miejsca w Krakowie, szkolenie, czepki i kaski ochronne oraz jak zwykle urocza opiekunka, która ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał już nic robić. 

Jeśli poza gokartami potrzebujecie czegoś jeszcze na wieczór, dodaj krakowski clubbing lub wejściówki do jednego z najlepszych klubów gogo za jedyne 29 PLN/os. W cenie rezerwacja stolika, welcome shot dla każdego oraz opiekunka grupy. 

Cena zawiera

  • zawody gokartowe w Krakowie
  • 24 min jazdy dla każdego uczestnika
  • medale dla najlepszych zawodników
  • transport w 2 strony
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

grill-ognisko
79 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, pieczywo, musztarda, ketchup, kawa, herbata i 2 piwa.


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).