zobacz swój koszyk

Kraków - ASG - AIRSOFT

Szukasz ASG w Krakowie? W ładny dzień postrzelamy na zewnątrz Gdy pada-  pogodą na największej hali ASG w Krakowie też nie będziecie musieli się martwić, ani deszcz ani śnieg nie popsuje Waszych planów i nigdy nie trzeba odwoływać imprezy!

Industrialny klimat w pobliżu centrum miasta - labirynty, okienka, antresola, schody, piwnice oraz przeróżne scenariusze gry: eskorta VIPa, walka o flagę, zdobywanie terytorium... instruktorzy, marshal, cały sprzęt, kombinezony i doskonałe bronie.  Na miejscu możecie dokupić kulki, granaty dymne i rozbłyskowe i masę innych gadżetów.

Czas trwania zależy od uczestników. Zwykle około 2-3 godzin.

Cena zawiera

  • kompletny strój
  • replika broni
  • 500 kulek
  • transport minibusem w obie strony
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy
  • różne scenariusze gry
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

59 PLN/os.
min. 6 os.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda, napoje bezalkoholowe, 1 piwo na osobę , sztućce, talerzyki, kijki na kiełbaski, rozpalenie ogniska, miejsce do zjedzenia. Czas trwania:  około 1-2h w trakcie atrakcji.


pneumatic-rifle-krakow
290 PLN/dodatek
STANOWISKO BRONI PNEUMATYCZNEJ
Postawimy dla Was dodatkowe stanowisko broni pneumatycznej - nieograniczona ilość strzałów.

bow-arrow-krakow
490 PLN/dodatek
STANOWISKO DO STRZELANIA Z ŁUKU
Dodatkowe stanowisko do strzelania z łuku. W cenie obsługa, sprzęt, instruktor oraz nieograniczona ilość strzałów.