zobacz koszyk 0

Kraków - ASG - AIRSOFT

Szukasz ASG w Krakowie? W ładny dzień postrzelamy na zewnątrz Gdy pada - na największej hali ASG w Krakowie też nie będziecie musieli się martwić, ani deszcz ani śnieg nie popsuje Waszych planów i nigdy nie trzeba odwoływać imprezy!

Industrialny klimat w pobliżu centrum miasta - labirynty, okienka, antresola, schody, piwnice oraz przeróżne scenariusze gry: eskorta VIPa, walka o flagę, zdobywanie terytorium... instruktorzy, marshal, cały sprzęt, kombinezony i doskonałe bronie.  Na miejscu możecie dokupić kulki, granaty dymne i rozbłyskowe i masę innych gadżetów.

 

Cena zawiera

  • kompletny strój
  • replika broni
  • 1000 kulek
  • transport minibusem w obie strony
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy
  • różne scenariusze gry

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).