zobacz koszyk 0

Kraków - RZUCANIE SIEKIERAMI

Rzucanie siekierami w Krakowie, opieka profesjonalnych instruktorów oraz medale dla zwycięzców. Rzuty siekierami to absolutna nowość w naszej ofercie. Ostre siekiery wyłącznie dla ostrych zawodników o stalowych nerwach.

Na początku zostaniecie przeszkoleni przez profesjonalnego instruktora, który pokaże jak poprawnie trzymać i jak bezpiecznie rzucać siekierami. W ofercie posiadamy różne siekiery, które wymagają różnych technik rzucania. Po opanowaniu tej wiedzy rozpoczniecie rywalizację. Przygotowaliśmy dla Was 6 konkurencji, w których będziecie mogli wykazać się zręcznością i celnością. 

Na miejscu do dyspozycji graczy oddajemy 5 torów, na każdym z nich rzucać może max. 6 uczestników, więc jednocześnie grać może nawet 30 osób. Grupa 8-osobowa zostanie podzielona na 2 tory, 13-osobowa na 3 tory itd. Tory rezerwujemy dla Was na 1,5h.

Rzucanie siekierami w Krakowie to idealna alternatywa dla klasycznej strzelnicy. Na trzech najlepszych zawodników standardowo czekaja medale. Uwaga! Na tej atrakcji musicie być trzeźwi.

W cenie atrakcji standardowo opieka sympatycznej przewodniczki. Spotkanie w centrum - atrakcja organizowana w okolicy Rynku.

Cena zawiera

  • wynajem torów do gry na 1,5h (max. 6 osób na torze, do dyspozycji graczy 5 torów)
  • cały niezbędny sprzęt
  • opieka instruktora
  • medale dla najlepszych zawodników
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


whisky-alkohol-warszawa
99 PLN/os.
min. 5 os.
VODKA TASTING
5 shotów 5 różnych rodzajów wódki bezpośrednio po zawodach. Na dobry początek wieczoru.