zobacz koszyk 0

Kraków - BUBBLE FOOTBALL

Bubble football w Krakowie, w pakiecie wynajem hali, cały niezbędny sprzęt i ogarnięta opiekunka. Wy tylko musicie dojechać na czas.

Komediowa wersja piłki nożnej - bubble football to znakomita opcja dla miłośników sportu połączonego z dobrą zabawą. Zapewniamy dmuchane kule, ochraniacze na kolana, wynajem hali, sędziego i wszystko ogarniającą imprezową opiekunkę. Pełen pakiet! O nic nie musicie się martwić.

Krakowskie rozgrywki bubble football zaczynamy od 'ubrania' zawodników w wielkie dmuchane kule, które zdecydowanie nie ułatwią pościgu za piłką. Uwaga! Czeka Was masa zderzeń, upadków i wywrotek wywołujących salwy śmiechu wśród graczy oraz widzów.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 10 kul. W przypadku większej liczby osób będziecie się zmieniać, a i tak gwarantujemy, że każdy się zmęczy. Gramy na hali/boisku, więc żadna pogoda nam nie straszna. Czas trwania gry to 1h z możliwością przedłużenia - jeśli chcecie grać dłużej dajcie znać podczas składania zamówienia. Powyżej 16 uczestników z automatu przedłużamy grę do 2h.

Cena zawiera

  • 50 - 60 min gry w bubble football
  • dmuchane kule
  • ochraniacze na kolana
  • piłka
  • wynajem hali
  • sędzia meczu
  • dostęp do szatni i prysznica
  • opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).