zobacz koszyk 0

Kraków - KAWALERSKI PAINTBALL

Paintball w Krakowie, transport, cały niezbędny sprzęt i sympatyczna opiekunka w pakiecie.

Paintball to świetny i niedrogi pomysł na prawdziwie męską zabawę. Zatem markery w dłoń i na Kawalera! W zależności od dostępności gramy na hali lub otwartym polu paintballowym. Na miejscu przeróżne scenariusze gry: eskorta VIPa, walka o flagę, zdobywanie terytorium... instruktorzy, marshal, cały sprzęt, kombinezony i doskonałe markery w cenie. Czas trwania gry zależy wyłącznie od Was, na miejscu możecie dokupić kolejne doładowania (100 kulek = 15/20 PLN). Zwykle tracicie siły po około 2 godzinach.

W cenę wliczona jest również ogarniajaca wszystko opiekunka, prezent dla Kawalera, oraz transport w 2 strony z wybranego miejsca w Krakowie. 

Możesz dodać wejściówki do GOGO za pół ceny w porównaniu z cenami  'z ulicy' - 29 PLN/os. W cenie rezerwacja loży, po shocie dla każdego i asystująca przewodniczka. Do klubu możecie udać się dużo później - po wykąpaniu się po paintballu

Cena zawiera

  • marker
  • maska
  • kombinezon ochronny
  • 200 kulek
  • butla z CO2 lub HP
  • instruktorzy
  • różne scenariusze gry
  • sympatyczna opiekunka
  • transport minibusem w 2 strony

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).