zobacz swój koszyk

Kraków - KAWALERSKI PAINTBALL

Paintball to świetny i niedrogi pomysł na prawdziwie męską zabawę. Zatem markery w dłoń i na Kawalera! W zależności od dostępności gramy na hali lub otwartym polu paintballowym. Na miejscu przeróżne scenariusze gry: eskorta VIPa, walka o flagę, zdobywanie terytorium... instruktorzy, marshal, cały sprzęt, kombinezony i doskonałe markery w cenie. Czas trwania gry zależy wyłącznie od Was, na miejscu możecie dokupić kolejne doładowania (100 kulek = 15/20 PLN). Zwykle tracicie siły po około 2-3 godzinach.

W cenę wliczona jest również ogarniajaca wszystko opiekunka, prezent dla Kawalera, oraz transport w 2 strony VIP minibusem  z wybranego miejsca w Krakowie. 

Możesz dodać wejściówki do GoGo za pół ceny w porównaniu z cenami  'z ulicy' - 29 PLN/os. W cenie rezerwacja loży, po piwku dla każdego, asystująca przewodniczka i karta VIP (umożliwiająca wielokrotny powrót do klubu za darmo). Do klubu możecie udać się dużo później - po wykąpaniu się po paintballu. 

Cena zawiera

  • marker
  • maska
  • kombinezon ochronny
  • 100 kulek
  • butla z CO2 lub HP
  • instruktorzy
  • różne scenariusze gry
  • sympatyczna opiekunka
  • VIP transport minibusem w 2 strony
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

59 PLN/os.
min. 6 os.
OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Kiełbaska, chleb, ketchup, musztarda, napoje bezalkoholowe, 1 piwo na osobę , sztućce, talerzyki, kijki na kiełbaski, rozpalenie ogniska, miejsce do zjedzenia. Czas trwania:  około 1-2h w trakcie atrakcji.

pneumatic-rifle-krakow
290 PLN/dodatek
STANOWISKO BRONI PNEUMATYCZNEJ
Postawimy dla Was dodatkowe stanowisko broni pneumatycznej - nieograniczona ilość strzałów.


bow-arrow-krakow
490 PLN/dodatek
STANOWISKO DO STRZELANIA Z ŁUKU
Dodatkowe stanowisko do strzelania z łuku. W cenie obsługa, sprzęt, instruktor oraz nieograniczona ilość strzałów.