zobacz koszyk 0

Kraków - WOJNA LASEROWA

Mniej bolesny, nie mniej emocjonujący – paintball laserowy w Krakowie bez sińców i spadających kulek, w cenie nieograniczona ilość strzałów (zasięg na wprost do 200 m), transport w dwie strony oraz opieka imprezowej przewodniczki.

Pole do gry wyposażone w stroboskopy, industrialny klimat z mechaniczną muzyką, atmosfera labiryntu żywcem wyjęta z najlepszych gier komputerowych.

W laserowy paintball na raz może grać do 20 osób - jesli będzie Was więcej, będziecie się zmieniać - na miejscu jest barek z napojami gdzie możecie się zrelaksować w czasie przerwy.

Podczas atrakcji towarzystwa dotrzyma Wam nasza sympatyczna opiekunka, która przy okazji dopilnuje na miejscu aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i by nikt nie umarł podczas laserowego paintballa!

Na wieczór dodaj KRAKOWSKI CLUBBING, lub wejściówki do klubu gogo za 29 PLN/os. W cenie rezerwacja loży, welcome shota dla każdego i sympatyczna przewodniczka.

Cena zawiera

  • interaktywny skafander + broń
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 1 godzinę
  • różne scenariusze gier
  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).