zobacz koszyk 0

Kraków - QUADY + GRILL

Najlepszy tor quadowy w Krakowie i okolicy, profesjonalne quady ATV, ostra jazda po dziurach, tumany kurzu i porcja adrenaliny.

Na miejscu instruktaż jazdy quadem, 30 minut indywidualnej jazdy, ognisko/grill, pieczenie kiełbasek, 2 x piwko.

Mozecie mieć swój alkohol na potem (oczywiście w granicach rozsądku), ale pamiętajcie, że na początku trzeba być trzeźwym.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która odbierze Was minibusem spod domu i odstawi z powrotem gdziekolwiek chcecie (w granicach Krakowa). Opiekunka zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł bezstresowo pochaleć na quadzie.

Cena zawiera

  • transport minibusem w 2 strony
  • 30 minut jazdy quadem/osobę
  • rezerwacja na torze quadowym
  • kaski
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek (lub grill)
  • 2x piwko
  • instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
490 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).