zobacz koszyk 0

Kraków - QUADY

Najlepszy tor quadowy w Krakowie i okolicy, profesjonalne quady przeprawowe Suzuki Eiger 4×4, ostra jazda po dziurach, tumany kurzu i porcja adrenaliny.

Na miejscu instruktaż jazdy quadem i 20 minut indywidualnej jazdy.
Po jeździe opcja ogniska lub grilla, pieczenie kiełbasek, 2 x piwko. Jeśli jesteście zainteresowani wybierzcie tę opcję z dodatków poniżej.

Pamiętajcie, że na początku trzeba być trzeźwym!

Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która odbierze Was minibusem spod domu i odstawi z powrotem gdziekolwiek chcecie (w granicach Krakowa). Opiekunka zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł bezstresowo poszaleć na quadzie.

Cena zawiera

  • transport minibusem w 2 strony
  • 20 minut jazdy quadem/osobę
  • rezerwacja na torze quadowym
  • kaski
  • instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

grill-ognisko
79 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL + PIWO

Zestaw grillowy dla każdego: kiełbaska, pieczywo, musztarda, ketchup, kawa, herbata i 2 piwa.


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).