zobacz koszyk 0

Kraków - SKOK NA BUNGEE + PIWKO

Skok na bungee w Krakowie z transportem i opiekunką w cenie. Chcecie podarować swoim kumplom coś naprawdę odjechanego, a przy tym zapewnić sobie niezapomniane wrażenia? Zapraszamy na skoki na bungee!

Skaczecie z wysokości 90m, a nad waszym bezpieczeństwem czuwać będzie profesjonalna ekipa doświadczonych skoczków. 

Po skoku zabierzemy Was do pubu nieopodal, gdzie przy piwku będziecie mogli wymienić się wrażeniami. Piwko dla każdego w cenie atrakcji. Dodatkowo transport w obie strony + opieka naszej wyluzowanej przewodniczki, która pomoże Wam się rozluźnić przed skokiem Waszego życia.

Wasz skok na bungee możecie uwiecznić: zdjęcia + film z to dodatkowe 45 PLN/os. (możecie zdecydować na miejscu). Zdjęć jest ok. 50, są robione na dole przed wyjazdem, u góry przed skokiem i z góry w trakcie skoku, film jest z kamerki którą skoczek ma w rękach w trakcie lotu.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • skok na bungee z wysokości 90m
  • rezerwacja stolika w pubie zaraz po skoku
  • piwko dla każdego
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).