zobacz koszyk 0

Kraków - RAFTING

Mrożący krew w żyłach rafting w Krakowie, z całym sprzętem, instruktorami i transportem w cenie!

Z wybranego miejsca na terenie całego Krakowa odbierze Was nasz wygodny minibus. U celu - na jednym z najlepszych obiektów raftingowych w Europie pod opieką licencjonowanych instruktorów spędzicie niezapomnianą godzinę (na torze ok. 45 - 50 min). To będzie najlepsza jazda w życiu Kawalera, której z pewnością długo nie zapomni. W cenie cały potrzebny sprzęt – ochraniacze, kaski, pianki, pontony…wiosła w dłoń!

Nie martw się organizacją - jak zwykle nasza urocza opiekunka ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować. Na pewno długo będziecie wspominać nasz krakowski rafting!

Na wieczór dodaj gogo clubbing i już zupełnie niczym się nie martw!

Cena zawiera

  • prywatny transport minibusem w 2 strony
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy raftingu
  • cały potrzebny sprzęt (wiosła, hełmy, pianki, pontony etc.)
  • wynajem toru raftingowego na 1 godzinę

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).