zobacz swój koszyk

Kraków - RAFTING

Mrożący krew w żyłach rafting w Krakowie, z całym sprzętem, instruktorami i transportem w cenie!

Z wybranego miejsca na terenie całego Krakowa odbierze Was nasz wygodny minibus. U celu - na jednym z najlepszych obiektów raftingowych w Europie pod opieką licencjonowanych instruktorów spędzicie niezapomnianą godzinę. To będzie najlepsza jazda w życiu Kawalera, której z pewnością długo nie zapomni. W cenie cały potrzebny sprzęt – ochraniacze, kaski, pianki, pontony…wiosła w dłoń!

Nie martw się organizacją - jak zwykle nasza urocza opiekunka ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować. Na pewno długo będziecie wspominać nasz krakowski rafting!

Na wieczór dodaj gogo clubbing i już zupełnie niczym się nie martw!

Cena zawiera

  • prywatny transport minibusem w 2 strony
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy raftingu
  • cały potrzebny sprzęt (wiosła, hełmy, pianki, pontony etc.)
  • wynajem toru raftingowego na 1 godzinę
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej. Tylko przypilnujcie, aby być na czas!


klub-nocny
29 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


maluch-krakow
300 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).