zobacz koszyk 0

Kraków - KAWALER VS PIES

Nowość wśród naszych atrakcji żartów! Doskonale wiemy jak bardzo lubicie tego typu dodatki do waszego wieczoru kawalerskiego w Krakowie.
Oto kolejna propozycja niespodzianki dla Kawalera, podczas, której będzie musiał się wykazać sprawnością fizyczną i szybkością!

Jedyna taka okazja, żeby zobaczyć Kawalera w starciu z psem, co będzie z pewnością mega śmieszne dla całej grupy i nieco przerażające dla Kawalera. Ale bez obaw z nami wszystko to w bezpiecznych warunkach.

Chcesz zaskoczyć Kawalera i zapewnić dużo śmiechu chłopakom? Lepiej nie mogłeś trafić!

Cena zawiera

  • ochronny strój
  • instruktor
  • imprezowa przewodniczka
  • 20 minut niekontrolowanego śmiechu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRKklub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

wieczor_kawalerski_krakow
1090 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

image0
890 PLN/dodatek
POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM
Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.