zobacz koszyk 0

Kraków - WIECZÓR PIWOWARA

Wieczór kawalerski w browarni w centrum Krakowa: zwiedzanie warzelni z przewodnikiem, degustacja piwa warzonego na miejscu oraz dwa piwa 0.5l to idealny plan na wieczór kawalerski dla prawdziwego piwosza.

Zwiedzanie browarni w Krakowie, możliwość zobaczenia miejsc, w których odbywa się produkacja piwa i seminarium prowadzone przez profesjonalnego piwowara (około 30 minut), który podzieli się ciekawostkami na temat browaru i opowie o procesie warzenia piwa i o historii browarni.
Degustacja produkowanego na miejscu piwa: dla każdego przygotujemy testery: 4 x 125 ml/os. piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego. Następnie wybierzecie po dwa, które smakowały wam najbardziej i otrzymacie je już w przyzwoitym rozmiarze - 0.5l.


Oprowadzanie po warzelni może odbywać się w maksymalnie 20-osobowych grupach. Jeśli Wasza ekipa jest większa zorganizujemy dla Was zwiedzanie browaru na tury.

Podczas wieczoru kawalerskiego w browarni czuwać nad wszystkim będzie nasza sympatyczna imprezowa przewodniczka, a gdybyście chcieli kontynuować wieczór np. w  klubie muzycznym, albo w klubie gogo, wystarczy że wybierzecie ten dodatek spośród listy poniżej. 

Cena zawiera

 
  • rezerwacja w browarni w centrum Krakowa
  • zwiedzanie browarni i seminarium piwne poprowadzone przez profesjonalnego piwowara
  • testery: 4 x 125 ml/os. produkowanego na miejscu piwa jasnego, ciemnego i pszenicznego
  • dwa piwa 0.5l dla każdego z uczestników
  • imprezowa przewodniczka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!


degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!