zobacz swój koszyk

Kraków - KAWALERSKI WIECZÓR GOGO

Kluby gogo w wersji extreme dla prawdziwych krakowskich harpaganów. 
Zaczynamy od wizyty w pubie na małą rozgrzewkę - dla każdego shot w cenie. Nastepnie 3 najlepsze krakowskie kluby GoGo - wszystkie w okolicy Rynku - wyselekcjonowane pod względem bezpieczeństwa, jakości i oczywiście tańczących dziewcząt. W każdym codziennie możecie zobaczyć kilkadziesiąt profesjonalnych, kształtnych tancerek.

W każdym klubie czeka na Was wejściówka VIP, rezerwacja loży oraz shot. Taniec możesz sobie dokupić na miejscu u wybranej tancerki za około 100 PLN, wasza przewodniczka z chęcią pomoże. Zdradzi też zasady, których należy przestrzegać w klubie gogo by nie obudzić się z ujemnym saldem na koncie.

W każdym klubie otrzymacie kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść tego wieczoru - możecie więc wyskoczyć na Rynek na kebab i wrócić do któregokolwiek klubu samemu (już bez przewodniczki). Gdybyś organizował to sam, zapłaciłbyś ponad 50 PLN więcej od osoby, czyli nawet 500 PLN więcej dla grupy 10-ciu osób. Z nami oszczędzasz i co najważniejsze - nie musisz nic robić sam. Wszystkim zajmie się sympatyczna przewodniczka. Jeśli będziecie mieć dość po 2 klubach GoGo, weźmiemy Was na koniec do klubu muzycznego, gdzie też dostaniecie po shocie. Możecie zdecydować na miejscu.

Za dużo ciała? Sprawdź nasz bestseller - Krakowski Nightlife. Niewiarygodnie ile można mieć za 69 PLN.

Cena zawiera

  • 1 shot w pubie/klubie 
  • wstęp do 3 najlepszych klubów GoGo w Krakowie 
  • w każdym rezerwacja loży
  • w każdym welcome shot 
  • karty VIP z nieograniczonym wstępem dla wszystkich 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • rezerwacja w pubach
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.