zobacz koszyk 0

Kraków - KAWALERSKI WIECZÓR GOGO

Najlepsze kluby gogo na wieczór kawalerski w Krakowie, do tego imprezowa przewodniczka, wszystkie wstępy i rezerwacje w cenie. Zaczynamy od wizyty w pubie na małą rozgrzewkę - dla każdego shot w cenie. Następnie 3 najlepsze krakowskie kluby GOGO - wszystkie w okolicy Rynku - wyselekcjonowane pod względem bezpieczeństwa, jakości i oczywiście tańczących dziewcząt. W każdym codziennie możecie zobaczyć kilkadziesiąt profesjonalnych, kształtnych tancerek.

W każdym klubie czeka na Was wejściówka VIP, rezerwacja loży oraz welcome shot. Taniec możesz sobie dokupić na miejscu u wybranej tancerki za ok. 100 PLN, Wasza przewodniczka z chęcią pomoże. Zdradzi też zasady, których należy przestrzegać w klubie gogo by nie obudzić się z ujemnym saldem na koncie.

Gdybyś organizował to sam, zapłaciłbyś ponad 50 PLN więcej od osoby, czyli nawet 500 PLN więcej dla grupy 10-ciu osób. Z nami oszczędzasz i co najważniejsze - nie musisz nic robić sam. Wszystkim zajmie się sympatyczna przewodniczka. Jeśli będziecie mieć dość po 2 klubach GOGO, weźmiemy Was na koniec do klubu muzycznego, gdzie też dostaniecie po shocie (w cenie wejście + shot, bez rezerwacji stolika). Możecie zdecydować na miejscu. Niemniej kawalerski wieczór GOGO w Krakowie na długo pozostanie w Waszej pamięci

Za dużo ciała? Sprawdź nasz bestseller -
Krakowski gogo clubbing. Niewiarygodnie ile można mieć za 99 PLN.

Cena zawiera

  • rezerwacja w pubie + welcome shot dla każdego
  • wstęp do 3 najlepszych klubów gogo w Krakowie 
  • rezerwacja loży we wszystkich klubach gogo
  • welcome shot dla każdego uczestnika we wszystkich klubach gogo
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!


image0
890 PLN/dodatek
POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM
Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.