zobacz swój koszyk

Kraków - KRAKOWSKI NIGHTLIFE

Pomysł na udany wieczór kawalerski w Krakowie - porządny clubbing z imprezową przewodniczką po nocnych klubach. 1-2 Puby na początek, Bezpieczny klub GoGo i 2 starannie dobrane Kluby Muzyczne na zakończenie. Wszystkie wstępy w cenie, bez stresu na bramce i zawracania głowy. Do tego 3 shoty - w pubach, klubie GoGo  i 2 welcome shoty dla każdego w klubach do których pójdziecie na końcu. 

Największą wartością dodaną jest nasza młoda imprezowa przewodniczka - jej obecność docenisz na miejscu, gdy będziesz mógł się pobawić razem z resztą ekipy.

W ramach wejścia VIP do klubu GoGo każdy z Was otrzymuje kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść tej samej nocy - możecie kiedykolwiek potem wrócić tam sami (nawet bez opiekunki).

Clubbing z przewodniczką trwa około 5-6 godzin. W klubie GoGo możecie zostać do kiedy zechcecie. Wszystkie kluby są w zasięgu spaceru - w okolicach rynku.

Organizując to samemu, za sam wstęp do klubu GoGo zapłaciłbyś 40 PLN/osoby, a za taki pakiet nawet ponad 30 PLN więcej. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze, masz pewność że zabierzemy Was do bezpiecznych, sprawdzonych lokali. Przewodniczki przed każdym wieczorem sprawdzają imprezy tematyczne i za Ciebie dobierają najlepsze tego dnia lokale.

W Krakowie znamy wszystko i wszystkich - dlatego często zdarza się (jeśli zarezerwujesz z kilkudniowym wyprzedzeniem), że 'nasze' grupy otrzymują loże w klubach tancecznych a nawet klubowy VIP ROOM, jeśli akurat jest wolny tego wieczoru. To dodatkowy bonus, który nic Was nie kosztuje.

Zaszokuj Kawalera i do tej atrakcji dodaj występ Grubej Berty. Sprawdź też rozszerzoną wersję z kasynem - Pakiet Las Vegas w dobrej cenie lub wieczór w 3 klubach GoGo - wersję dla krakowskich supersamców.

Cena zawiera

  • sympatyczna imprezowa przewodniczka 
  • 4 wejściówki i 4 shoty
  • biforek w pubie 
  • wstęp VIP bez kolejki + loża w klubie GoGo
  • karta VIP w klubie GoGo - nielimitowane wejścia 
  • VIP wstępy do 2 topowych klubów  - bez czekania w kolejkach!
  • 1 shot w pubie
  • 1 shot w klubie gogo 
  • 2 shoty w klubach 
 

Dodatki (opcjonalne)

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.