zobacz koszyk 0

Kraków - KRAKOWSKI NIGHTLIFE

Super kompaktowy gogo clubbing w Krakowie, imprezowa przewodniczka, wejściówki VIP i shoty w cenie. 1-2 Puby na początek, następnie zaufany klub GOGO i aż dwa starannie dobrane kluby muzyczne na zakończenie, wszystko w ścisłym centrum Krakowa i na Kazimierzu. Wstępy w cenie, bez stresu na bramce i zawracania głowy. Do tego 5 shotów - w pubach, klubie gogo i w klubach do których pójdziecie na końcu. 

Największą wartością dodaną jest nasza młoda imprezowa przewodniczka - jej obecność docenisz na miejscu, gdy będziesz mógł się pobawić razem z resztą ekipy, a ona będzie ogarniać resztę. Clubbing z przewodniczką trwa około 5-6 godzin. W ostatnim klubie możecie zostać do woli. 

Organizując to samemu, za sam wstęp do klubu GOGO w Krakowie zapłaciłbyś 40 PLN/osoby, a za taki pakiet znacznie więcej. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze, masz pewność że zabierzemy Was do bezpiecznych, sprawdzonych lokali. 
W Krakowie znamy wszystko i wszystkich - dlatego często zdarza się (jeśli zarezerwujesz z kilkudniowym wyprzedzeniem), że 'nasze' grupy otrzymują loże w klubach tanecznych. To dodatkowy bonus, który nic Was nie kosztuje, a pozostawi Was z najlepszymi wspomnieniami, po krakowskim clubbingu.

Sprawdź też rozszerzoną wersję z kasynem - 
Pakiet Las Vegas w dobrej cenie lub Wieczór GOGO w 3 klubach gogo - wersję dla krakowskich supersamców.

Cena zawiera

  • sympatyczna imprezowa przewodniczka 
  • 5 wejściówek i 5 welcome shotów
  • 2 x pub
  • wstęp VIP bez kolejki + loża w klubie GOGO
  • VIP wstępy do 2 topowych klubów - bez czekania w kolejkach!
  • 2 x shot w pubach
  • 1 shot w klubie GOGO 
  • 2 shoty w klubach 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga3
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!


image0
890 PLN/dodatek
POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM
Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.