zobacz koszyk 0

Kraków - KLUB GOGO + SHOT

Wejściówka VIP do najlepszego Klubu GoGo w Krakowie rezerwacja loży i shot dla każdego. 

Nasza Imprezowa Opiekunka spotka się z Wami wcześniej w okolicy klubu, wprowadzi do środka, usadzi, zamówi piwko i spędzi trochę czasu z Wami. Zostać w klubie GoGo możecie do oporu.

Współpracujemy tylko z najlepszymi klubami - jeśli masz preferencje - daj znać odpowiednio wcześniej.

55 PLN jako jedyna opcja, 29 PLN jako dodatek do innej atrakcji. To taniej niż zamawiając samemu! Wstęp z ulicy kosztuje około 40 PLN, shot 10-20 PLN, nie mówiąc o loży, opiekunce i stresach na bramce... jednym słowem - deal marzeń.

Cena zawiera

  • wejściówka do klubu GoGo
  • shot dla kazdego
  • rezerwacja loży
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

image0
890 PLN/dodatek
POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM
Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.