zobacz koszyk 0

Kraków - PAKIET WYPAS

Nie ma to jak gotowy pakiet na wieczór kawalerski - nasze najlepsze atrakcje w jeszcze lepszej pakietowej cenie. Zamawiasz więcej wypasionych atrakcji i płacisz ponad 10% mniej.

W cenie pakietu dostajesz wszystko co jest w cenie poszczególnych atrakcji: 

STRZELNICA + LIMUZYNA/LIMUZYNA XXL/HUMMER/PARTY BUS + KRAKOWSKI CLUBBING

Imprezowa opiekunka jak zwykle jest z Wami, byś osobiście nie musiał się niczym przejmować!

Minibus VIP z sympatyczną opiekunką odbiera Was o umówionej godzinie z wybranego miejsca w Krakowie i zabiera na strzelnicę - 4 rodzaje broni, 17 strzałów, ostra amunicja, medale, tarcze na pamiątkę.

Ze strzelnicy odbiera Was Limuzyna/Hummer lub Party Bus (w zależności od ilości osób). Na pokładzie soczysty striptiz, a po kursie wysiadacie  przy Rynku i zaczynacie krakowski clubbing. 2 x pub, klub GoGo i 2 x klub muzyczny.

W cenie wszystkie wstępy, do tego rezerwacje stolików w pubach i klubie gogo oraz po 5 welcome shotów w sumie dla każdego uczestnika imprezy!

Totalny Wypas i żadnych stresów organizacyjnych.

Cena zawiera

  • 3 atrakcje w jednym pakiecie: strzelnica z transportem, limuzyna lub party bus i krakowski clubbing w ostro obniżonej cenie!

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!