zobacz swój koszyk

Kraków - PAKIET WYPAS

Nie ma to jak gotowy pakiet na wieczór kawalerski - nasze najlepsze atrakcje w jeszcze lepszej pakietowej cenie. Zamawiasz więcej wypasionych atrakcji i płacisz 10% mniej.

W cenie pakietu dostajesz wszystko co jest w cenie poszczególnych atrakcji.

Strzelnica + Limuzyna/Hummer/ Party Bus + Krakowski Nightlife. Imprezowa opiekunka jak zwykle jest z Wami, byś osobiście nie musiał się niczym przejmować!

Minibus VIP z sympatyczną opiekunką odbiera Was o umówionej godzinie z wybranego miejsca w Krakowie i zabiera na strzelnicę - 4 rodzaje broni, 17 strzałów, ostra amunicja, medale, tarcze na pamiątkę.

Ze strzelnicy odbiera Was Limuzyna/Hummer lub Party Bus (w zależności od ilości osób). Na pokładzie soczysty striptiz, a po kursie wysiadacie  przy Rynku i zaczynacie krakowski nightlife.

Pub, 3 kluby muzyczne, klub GoGo.

W cenie wstępy i rezerwacje, 3 welcome shoty, loża i wstęp VIP oraz VIP karty - możesz wrócić do klubu kiedykolwiek bez żadnych dopłat).

Totalny Wypas i żadnych stresów organizacyjnych.

Cena zawiera

  • 3 atrakcje: strzelnica z transportem, limuzyna (7-10 os), hummer (10-14 os) szkolny party bus (od 16 os wzwyż) i krakowski nightlife w ostro obniżonej cenie
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.