zobacz swój koszyk

Kraków - KAWALERSKI KNAJPING

Jeśli nie interesują Was śliczności tańczące na rurkach w klubach gogo, a macie ochotę na spokojniejszy wieczór męskich rozmów w klimatycznych miejscówkach zakończony wizytą w jednym z najlepszych klubów muzycznych to idealna opcja dla Was.

Z naszą imprezową wszystko-ogarniającą opiekunką nie zmarnujesz czasu na wałęsanie się od knajpy do knajpy w poszukiwaniu fajnych miejsc i wolnych krzeseł. 

Nasza sympatyczna przewodniczka zabierze Was do starannie wybranych lokali, gdzie wcześniej zarezerwuje dla Was najlepsze stoliki, pokaże wam najciekawsze miejsca w Krakowie, a na koniec, jeśli przyjdzie Wam ochota na odrobinę szaleństwa, zabierze do modnego klubu niedaleko Rynku, gdzie czekać będzie loża i shot dla każdego. Wszystkie miejsca w odległości 'spacerowej' - żadnych taksówek. Bezstresowo!  

Jeśli w trakcie wieczóru zdecydujecie, że jednak te dziewczyny na rurkach to nie taki zły pomysł możecie dodać wstęp do klubu GOGO, lożę dla grupy oraz po 1 piwie za dodatkowe 29 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji. Na miesjcu dostaniecie kartę VIP - dzięki niej możecie wejść do klubu wiele razy w ciągu wieczoru

Mało? Sprawdź opcję z 3 klubami i klubem Go-Go za niewiele więcej  KRAKOWSKI  NIGHTLIFE . Tam minimalna ilość osób jest niższa i za 89 PLN dostajesz dużo więcej.

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubach
  • wejściówki do klubu
  • rezerwacja loży w klubie
  • 1 shot/osobę w klubie
  • imprezowa przewodniczka cały czas z Wami
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.