zobacz koszyk 0

Kraków - KAWALERSKI KNAJPING

Kawalerski knajping to najlepszy pomysł na tani wieczór kawalerski w Krakowie - w cenie rezerwacje w pubach, shoty, wejście i rezerwacja w klubie oraz opieka naszej imprezowej przewodniczki.

Z naszą wszystko-ogarniającą opiekunką nie zmarnujesz czasu na wałęsanie się od knajpy do knajpy w poszukiwaniu fajnych miejsc i wolnych krzeseł. Zabierze Was ona do starannie wybranych lokali, gdzie wcześniej zarezerwuje dla Was stoliki, pokaże wam najciekawsze miejsca w Krakowie, a na koniec zabierze do modnego klubu w okolicy Rynku, gdzie czekać będzie loża i shot dla każdego. Wszystkie miejsca w odległości 'spacerowej' - żadnych taksówek. Bezstresowo!  

Jeśli w trakcie wieczoru zdecydujecie, że jednak dziewczyny na rurkach to też nie taki zły pomysł możecie dodać wstęp do klubu GOGO, lożę dla grupy oraz po welcome shocie dla każdego za dodatkowe 29 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Jeśli jednak taki pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie nie do końca Was zadowala, sprawdźcie opcję z jednym pubem, 2 klubami i klubem gogo -
KRAKOWSKI GOGO CLUBBING.

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubach
  • 1 x shot dla wszystkich w każdym pubie
  • wejściówki do klubu
  • rezerwacja loży w klubie
  • 1 shot/osobę w klubie
  • imprezowa przewodniczka cały czas z Wami

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!

image0
890 PLN/dodatek
POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM
Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.