zobacz koszyk 0

Kraków - PAKIET ZEMSTA ŚWIADKA

Uwaga - tylko dla kawalerów z dużym dystansem do siebie! 
VIP room w topowej klubo-restauracji na krakowskim Kazimierzu na wyłączność. 3 rundy piwka/shotów i oczywiście dwie gwiazdy wieczoru w profesjonalnym show - ZAPASY W OLEJKU. Następnie godzinna przejażdżka limuzyną hummer z tancerką erotyczną na pokładzie, którą zakończycie pod drzwiami topowego klubu gogo. Cały wieczór w asyście imprezowej opiekunki.

Zaczynamy od zapasów w olejku - niezapomniany pokaz sado-maso. 3 rundy piwka albo shotów dla każdego oraz 3 rundy sexy zapasów. Podczas ostatniej rundy dziewczyny zaproszą do zabawy Kawalera - będzie ślisko. Każdy z uczestników może się wykazać w rundach dodatkowych. Show trwa około 15 - 20 minut. W zapasach w olejku nie ma żadnych zasad. Kto komu co ściągnie i kogo upokorzy ten wygrywa. Nieśmiały kawaler może zostać na widowni a w jego miejsce wskoczyć może świadek.

Gdy doprowadzicie Kawalera do ładu odbierze Was megadługa limuzyna z kolejną tancerką i butlą 'szampana' na pokładzie. Na zakończenie, po godzinnej przejażdżce, czeka Was wizyta w jednym z najlepszych klubów gogo w Krakowie (w cenie wejściówki + rezerwacja loży + welcome shoty). W lokalu możecie zostać do woli.

Na miejscu wszystko ogarnia imprezowa opiekunka, a Ty zamiast pilnować bawisz się z resztą. A jeśli jeszcze Wam mało.. Możecie dodać wejściówki do topowego klubu muzycznego z rezerwacją loży za jedyne 19 PLN. Bez stresu na bramce, bez kolejki, bez problemu.

Cena zawiera

  • Sexy Walki w Olejku z 2 zapaśniczkami 
  • 3-rundowy show z efektami dźwiękowymi
  • DJ 
  • godzinna przejażdżka limuzyną
  • występ tancerki na pokładzie limuzyny
  • wejście VIP do klubu gogo 
  • rezerwacja loży 
  • imprezowa opiekunka grupy na cały czas trwania atrakcji

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!