zobacz swój koszyk

Kraków - OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Open bar w krakowskim klubie GoGo. Już nigdy nie zaskoczą Was nieoczekiwanie wysokie  koszty w klubie nocnym. Kluby GoGo nie należą do najtańszych miejsc. Sam wstęp "z ulicy" bez rezerwacji loży kosztuje 40 PLN, jeden drink potrafi kosztować nawet 30-40 PLN, piwo około 15-20 PLN.  W tej ograniczonej czasowo ofercie w cenie wstępu i 3 drinków otrzymujesz open bar w topowym klubie w Krakowie oraz dodatki - wstęp VIP (nieograniczona ilość wejść tego wieczoru), rezerwację loży i przede wszystkim asystę naszej imprezowej przewodniczki, która zaprowadzi Was z Rynku do klubu. Na piechotę. 

Klub wprowadza dla naszych klientów tę opcję na czas określony w umowie, więc rezerwuj jak najwcześniej, by zarezerwować niską cenę.


Open bar na jeden wybrany rodzaj alkoholu - wódka, whisky albo piwo (bez softów) Wybierasz jeden i ten masz gratis. Oferta obowiazuje cala noc - open bar zamykamy na godzine przed zamknieciem lokalu. 

Cena zawiera

  • Imprezowa opiekunka grupy
  • Odbiór z wybranego miejsca w Krakowie
  • Wejście do klubu GoGo
  • Rezerwacja loży/stolika
  • Open bar na jeden wybrany rodzaj alkoholu na cala noc
  • Softy we własnym zakresie
   

Dodatki (opcjonalne)

29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.