zobacz koszyk 0

Kraków - OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Open bar w klubie GOGO w Krakowie - w cenie wejściówki, rezerwacja loży oraz asysta imprezowej opiekunki. A do tego specjalny taniec dla Kawalera!

Kluby GOGO nie należą do najtańszych miejsc. Sam wstęp 'z ulicy' bez rezerwacji loży kosztuje 40 PLN, jeden drink potrafi kosztować nawet 100 PLN, piwo około 20 PLN. W tej ofercie w cenie wstępu i 3 drinków otrzymujesz open bar w topowym klubie gogo w centrum Krakowa oraz dodatki: rezerwację loży i przede wszystkim asystę naszej imprezowej przewodniczki, która zaprowadzi Was z Rynku do klubu. Na piechotę - nie musicie wydawać dodatkowo na taxi. 

Open bar na wódkę, piwo oraz softy. Dla naszych klientów oferta na open bar w krakowskim gogo obowiązuje całą noc.

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • wejście do klubu gogo
  • rezerwacja loży/stolika
  • specjaly taniec dla Kawalera
  • open bar w klubie gogo w Krakowie na wódkę, piwo oraz soft drinki na całą noc

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

image0
890 PLN/dodatek
POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM
Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.