zobacz swój koszyk

Kraków - PAKIET VIP W KLUBIE GOGO

Nie chce Wam się krążyć po wielu klubach gubiąc przy okazji co chwilę kogoś z ekipy? Zasiądźcie na dłużej w jednym miejscu - najlepszym klubie GoGo w Krakowie i w pełni wykorzystajcie wszystkie jego uroki. Topowy klub, najlepsza loża i  jedyny w swoim rodzaju pakiet alkoholowo-taneczny. Wejście VIP, rezerwacja loży, 2 x 0,7 l wódki /grupę (Wyborowa) + napoje oraz 3 sexy tańce erotyczne dla kawalera lub całej grupy.

Do tego dla każdego karty VIP umożliwiające Wam nielimitowaną ilość wejść do klubu tego wieczoru. Jak się Wam znudzi lub zgłodniejecie możecie wyjść i wrócić do klubu.

Za taki zestaw zapłacisz u nas 40 PLN/os taniej niż organizując to samemu. Do tego dorzucimy imprezową opiekunkę która jak zwykle o wszystko się zatroszczy, byś mógł poimprezować z kolegami zamiast zamartwiać się o detale.  Oszczędzone pieniądze możesz wydać na inny zbożny cel - kolejną rundę procentów lub kolejny taniec GoGo dla kawalera. 

Klub GoGo z którym pracujemy to bezpieczne i sprawdzone wielokrotnie miejsce nieopodal Rynku - czyste i eleganckie, ale nie pretensjonalne. Na pewno będziecie czuć się tam swobodnie i dobrze bawić - a to bardzo ważne i nie wszędzie takie oczywiste.

Cena zawiera

  • wejście VIP do najlepszego klubu GoGo w centrum Krakowa 
  • rezerwacja loży  
  • 2 x 0,7 Wyborowa + soki i cola 
  • 3 sexy tańce dla Kawalera lub grupy 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • karty VIP
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.