zobacz koszyk 0

Kraków - PAKIET VIP W KLUBIE GOGO

Idealny na wieczór kawalerski pakiet w klubie GOGO w Krakowie - topowy klub, najlepsza loża i  jedyny w swoim rodzaju pakiet alkoholowo-taneczny: 2 x 0,7l wódki /grupę (Wyborowa) + softy oraz 2 tańce erotyczne dla Kawalera lub całej grupy.

Do tego dorzucimy imprezową opiekunkę, która jak zwykle o wszystko się zatroszczy, byś mógł imprezować z kolegami zamiast zamartwiać się o szczegóły. 

Klub gogo, z którym pracujemy to bezpieczne i sprawdzone wielokrotnie miejsce nieopodal Rynku - czyste i eleganckie, ale nie pretensjonalne. Na pewno będziecie czuć się tam swobodnie i dobrze bawić - a to bardzo ważne i nie wszędzie takie oczywiste. Nasz pakiet VIP w klubie GOGO w Krakowie to oczywisty wybór.

Cena zawiera

  • pakiet VIP w najlepszym klubie gogo w Krakowie 
  • rezerwacja loży  
  • 2 x 0,7l Wyborowej + softy
  • 2 x taniec dla Kawalera lub całej grupy 
  • imprezowa opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!