zobacz koszyk 0

Kraków - WALKI W OLEJKU + KLUB GOGO

Walki w olejku w Krakowie niedaleko Rynku, a następnie najlepszy w Krakowie klub GoGo. Oto pomysł na wieczór kawalerski! Prywatna sala VIP w jednym z krakowskich lokali, śliski obszerny basen, a w nim dwie atrakcyjne zapaśniczki. Nasze najlepsze tancerki nacierają się pachnącym olejkiem w wielce wyzywajacy sposób, aby następnie rzucić się na siebie używając technik, które widzieliscie do tej pory jedynie na filmach nadawanych po 22.00. Takie zapasy w kiesielu, o których każdy z Was marzył, tyle, że dziewczyny polewają się śliskimi olejkami. 

Dziewczyny tworzą bardzo oryginalny sado-maso-ekshibicjonistyczny związek - pałają do siebie nienawiścią by po chwili oddać się pieszczotom. Takie okazjonalne wybuchy namiętności w trakcie walk w olejkach nie są niczym niezwykłym. W ostatniej rundzie wciągają do basenu Kawalera w slipkach i 'walczą' wspólnie z nim (warto mieć ze sobą slipki na zmianę). Jeśli chcecie, by Kawaler został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką, w przeciwnym razie może być za późno. Tu nie ma żadnych reguł. Szeroki uśmiech na twarzy wszystkich zgromadzonych gwarantowany! Profesjonalna oprawa świetlno-muzyczna, prywatny doskonale zaopatrzony bar z obsługą, oraz 3 x piwko lub shot w cenie! Po zapasach (za dotatkową opłatą) każdy z Was będzie mógł spróbować swych sił z niestrudzonymi zapaśniczkami. Jest to jedna z naszych najgorętszych atrakcji! Organizujemy ją wyłącznie dla Waszej grupy w prywatnym pomieszczeniu - bez świadków. 

Cały czas jest z Wami nasza imprezowa, wszystko ogarniająca przewodniczka, abyście Wy nie musieli się niczym martwić, bo i tak nie będziecie mieć do tego głowy.

Po walce w olejku spacerkiem do klubu GOGO przy Rynku - loża, wejście VIP i welcome shot dla każdego.

Cena zawiera

  • dyskretne pomieszczenie w klubie w samym centrum Krakowa
  • 3 piwka/ wódki na osobę
  • walki w olejkach = 3-rundowy pojedynek naszych pięknych zapaśniczek (ok. 15 - 20 minut)
  • obowiązkowa niespodziankowa runda upokarzająca dla Pana Młodego
  • wejściówki do klubu gogo + rezerwacja + welcome shot dla każdego 
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!