zobacz koszyk 0

Kraków - LESBIAN SHOW W KLUBIE GOGO

Lesbian Show w klubie gogo to jedna z naszych najpopularniejszych atrakcji! Wejście do klubu gogo, rezerwacja loży oraz po shocie dla każdego, a to wszystko w asyście imprezowej opiekunki.

Czy wiecie co jest lepszego od występu gorącej, profesjonalnej striptizerki? Występ dwóch gibkich tancerek, które wyraźnie czują do siebie coś więcej niż zawodowa przyjaźń.
Dwie najseksowniejsze, najgorętsze i najpiękniejsze tancerki w mieście zatańczą tylko dla Waszego Kawalera, mało tego - zrobią lesbian show

Lesbian show dla Kawalera w najlepszym klubie GOGO w Krakowie. Oprócz tego rezerwacja loży, wstęp i po shocie dla każdego. Wszystko załatwia jak zwykle imprezowa przewodniczka, więc zrelaksuj się i korzystaj do woli z uroków nocy. Na miejscu możecie zostać do woli.

 

Cena zawiera

  • wejście VIP bez kolejki do najlepszego klubu gogo
  • shot dla każdego
  • rezerwacja loży
  • imprezowa opiekunka grupy
  • gorące lesbian show dla Kawalera

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie rezerwacja stolika i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!