zobacz koszyk 0

Kraków - PARTY BUS - PAKIET VIP

Imprezowy autobus w Krakowie - 75 minut jazdy, tancerka gogo & striptiz, pub, klub gogo, klub muzyczny oraz imprezowa przewodniczka. Dodatkowo butelka wódki w imprezowym autobusie i po shocie w pubie oraz klubach.
Przedstawiamy autobusowy pakiet VIP - połączenie przejażdżki kultowym imprezowym autobusem i clubbingu.

Przykładowy, najpopularniejszy plan:

20.00 - zbiórka w pubie przy Rynku - zanim dotrą ostatni imprezowicze zrelaksujcie się i zapoznajecie z naszą uroczą przewodniczką (shot w cenie). 
21:00 - podstawiamy Imprezowy Autobus z sexy tancerką. 75 minut jazdy, show na pokładzie, 1 butelka wódki w prezencie, możecie wnieść też własny alkohol i muzykę. 
22.15 - koniec pod najlepszym w Krakowie klubem GOGO w okolicach Rynku. Tam wejście, loża + welcome shot dla każdego (sam taki zestaw 'z ulicy' kosztuje ponad  50 PLN/os). Godzinka - półtorej w klubie - wg uznania i spacerkiem bez ciśnienia (kluby są niedaleko) przechodzimy do topowego klubu muzycznego, gdzie możecie zostać do woli (shot od nas w prezencie).

Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się Wami podczas imprezy, dopilnuje czasu, wprowadzi do klubów itp.

Na pakiecie z Imprezowym Autobusem możecie potężnie zaoszczędzić, a Kawaler będzie Ci za niego wdzięczny do końca zmarnowanego ślubem życia.

*Do autobusu wymagana kaucja zwrotna 300 PLN - na wypadek, gdyby podróżował z Wami jakiś szaleniec. Kasę zwracamy od razu po skończonym kursie.

Cena zawiera

  • rezerwacja + welcome shot w pubie
  • Imprezowy Autobus w Krakowie dla Was na 75 minut
  • tancerka gogo na pokładzie - 3 piosenki (około 15-20 minut)
  • butelka wódki w party busie
  • możliwośc wniesienia własnego alkoholu
  • rezerwacja loży + shot w klubie gogo
  • wejściówki + welcome shot w klubie muzycznym
  • imprezowa przewodniczka na cały czas trwania imprezy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


party_bus_krakow_wieczor_kawalerski  (0).jpg
1390 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i nie patrz na zegarek.klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!