zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY BUS - PAKIET VIP

Impreza w autobusie to niezły pomysł na wasz wieczór kawalerski w Krakowie.  Przedstawiamy autobusowy pakiet VIP - połączenie przejażdżki kultowym party busem i clubbingu.

Przykładowy plan:

20.00 - zbiórka w pubie przy Rynku - zanim dotrą ostatni imprezowicze relaksujecie się i zapoznajecie z naszą uroczą przewodniczką (shot w cenie)  Na 21:00 podstawiamy Imprezowy Autobus z Sexy Tancerką. 1,5 jazdy, show na pokładzie, 1 butelka wódki w prezencie, możecie wnieść też własny alkohol i muzykę). Koniec w najlepszym w Krakowie klubie GoGo - w okolicach Rynku. Tam wejście, loża + piwo dla każdego (sam taki zestaw 'z ulicy' kosztuje ponad  50 PLN/os ). Godzinka - półtorej w klubie - wg uznania i spacerkiem bez ciśnienia (kluby są niedaleko) przechodzimy do topowego klubu muzycznego, gdzie możecie zostać do woli (shot od nas w prezencie).

W klubie GoGo każdy otrzymuje kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść tego wieczoru. Także jeśli znudzą się Wam hulańce na parkiecie możecie wrócić do gogo nie płacąc już za wjazd. Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się Wami podczas imprezy, dopilnuje czasu, wprowadzi do klubów itp.

Na tym pakiecie możecie potężnie zaoszczędzić, a Kawaler będzie Ci za niego wdzięczny do końca zmarnowanego ślubem życia. *Do autobusu wymagana kaucja zwrotna 300 PLN - na wypadek, gdyby podróżował z Wami jakiś szaleniec. Kaskę zwracamy od razu po skończonym kursie.

Cena zawiera

  • Imprezowy Autobus dla was na 1,5 godziny
  • tancerka GoGo na pokładzie - 3 piosenki (około 15-20 minut)
  • imprezowa przewodniczka na cały czas trwania imprezy
  • 2 x shot - w pubie i klubie
  • 1x piwko - w klubie GoGo
  • butelka wódki wparty busie
  • możliwośc wniesienia własnego alkoholu
  • rezerwacja loży w klubie GoGo
  • karty VIP
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


party_bus_krakow_wieczor_kawalerski  (0).jpg
990 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i nie patrz na zegarek.klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.