zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STATEK + GRILL + GOGO

Statek w Trójmieście (start w Gdańsku) z grillem i gorącą tancerką na pokładzie. Sympatyczna opiekunka grupy i prawdziwie męski wojskowy statek dla max. 30 imprezowiczów. Statek ma 1500 W sound system, 2 pokłady, mesę, toaletę i miejsce na rufie gdzie urządzamy solidny męski Grill ( w cenie karkówka, kiełbaski, sosy, pieczywo oraz 4 butelki wódki plus napoje.) Możecie wnieść też swój alkohol oraz muzykę. Jest laptop, internet ( Youtube, CD, MP3) i imprezowa opiekunka na cały czas trwania imprezy, która odbierze Was na Gdańskim Rynku.
 
Statek startuje w Gdańsku i pływa po Mołtawie. Jeśli zaczynacie imprezę poza centrum Trójmiasta, lub zależy Ci na eleganckim transporcie, możecie dodać jedną z opcji dojazdu poniżej.

2 godziny to za krótko? Dodaj kolejną godzine w cenie + 490 PLN

Trójmiejski Statek to bardzo popularna atrakcja, więc jeśli Wasza impreza wypada w sobotę wieczorem, polecamy rezerwować jak najwcześniej. 

Cena zawiera

  • Opiekunka grupy & obsługa statku.
  • 2-godzinny rejs statkiem wyłącznie dla Waszej grupy.
  • Występ tancerki erotycznej - 3 piosenki = ok. 15-20 minut.
  • Możecie mieć własną muzykę i napoje.
  • Grill ( kiełbaski, chleb, karkówka...)
  • 4 butelki wódki + kubeczki oraz talerze.
  • Max 30 osób.
  • Imprezowa opiekunka grupy.
  • Możliwość dodania kolejnej godziny rejsu (+890 PLN) 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.