zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - DODATEK: KLUB MUZYCZNY

Zapowiada się szalony wieczór? Obawiacie się, że może się to skończyć starciem z wielkim mięśniakiem na jednej z klubowych bramek?

No problem! I tym się zajmiemy. Załatwimy Wam wejściówki do topowego klubu w samym imprezowym epicentum Sopotu.

Współpracujemy m.in. z klubami: Dream Club, Zła Kobieta, 3 siostry oraz Atelier. Ostateczny wybór będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

Atrakcja może być zarezerwowana wyłącznie jako dodatek do innej atrakcji z naszej oferty.

Możecie również wybrać opcję z rezerwacją stolika, lecz w takim wypadku koszt dla grup do 15 osób wzrasta o + 390 PLN i otrzymujecie butelkę 0,7 wódki + soft, natomiast powyżej 15 osób dopłata wynosi + 790 PLN i otrzymujecie 2 butelki wódki 0,7l oraz 2l softów. Jeśli wybieracie opcję ze stolikiem, koniecznie poinformujcie nas o tym podczas składania rezerwacji.

Cena zawiera

  • wejściówki do topowego klubu w Sopocie
 

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.