zobacz koszyk 0

Warszawa - RZUCANIE SIEKIERAMI

Rzucanie siekierami w Warszawie, transport w dwie strony, opieka profesjonalnych instruktorów oraz medale dla zwycięzców. Rzuty siekierami to absolutna nowość w naszej ofercie. Ostre siekiery wyłącznie dla ostrych zawodników o stalowych nerwach.

Na początku zostaniecie przeszkoleni przez profesjonalnego instruktora, który pokaże jak poprawnie trzymać i jak bezpiecznie rzucać siekierami. W ofercie posiadamy różne siekiery, które wymagają różnych technik rzucania. Po opanowaniu tej wiedzy rozpoczniecie rywalizację.

Na miejscu do dyspozycji graczy oddajemy 5 torów, na każdym z nich rzucać może max. 6 uczestników, więc jednocześnie grać może nawet 30 osób. Grupa 8-osobowa zostanie podzielona na 2 tory, 13-osobowa na 3 tory itd. Tory rezerwujemy dla Was na 1,5h.

Rzuty siekierami w Warszawie to idealna alternatywa dla klasycznej strzelnicy. Na trzech najlepszych zawodników standardowo czekaja medale. Uwaga! Na tej atrakcji musicie być trzeźwi.

W cenie atrakcji standardowo opieka sympatycznej przewodniczki oraz transport w dwie strony na terenie Warszawy. 

Cena zawiera

  • transport w dwie strony na terenie Warszawy
  • wynajem torów do gry na 1,5h (max. 6 osób na torze, do dyspozycji graczy 5 torów)
  • cały niezbędny sprzęt
  • opieka instruktora
  • medale dla najlepszych zawodników
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.