zobacz koszyk 0

Warszawa - BUBBLE FOOTBALL

Przedstawiamy szaloną odmianę piłki nożnej - bubble football w Warszawie! Transportujemy Was na hale, ubieramy w dmuchane kule i nasz sędzia rozpoczyna mecz najwyższej próby ;) Znakomita opcja dla miłośników sportu połączonego z dobrą zabawą.

Zaczynamy od 'ubrania' zawodników w wielkie dmuchane kule, które zdecydowanie nie ułatwią pościgu za piłką. Uwaga! Czeka Was masa zderzeń, upadków i wywrotek wywołujących salwy śmiechu wśród graczy oraz widzów.

Do Waszej dyspozycji mamy 10 kul do bubble footballl-u. W przypadku większej liczby osób będziecie się zmieniać, a i tak gwarantujemy, że każdy się zmęczy ;) Gramy na hali w Warszawie, więc żadna pogoda nam nie straszna. Czas trwania gry to 1h z możliwością przedłużenia - jeśli chcecie grać dłużej dajcie znać podczas składania zamówienia.
Oczywiście jeśli tylko chcecie zorganizujemy dla Was rozgrywki na świeżym powietrzu! Jesteśmy elastyczni.

Bubble football podczas wieczoru kawalerskiego dostarczy Wam mnóstwo szalenie dobrej zabawy i śmiechu, a przy okazji trochę ruchu.

* podczas tej atrakcji musicie być trzeźwi.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • dmuchane kule
  • ochraniacze na kolana
  • piłkę
  • wynajem hali
  • sędzia meczu
  • opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.