zobacz koszyk 0

Warszawa - V.I.P ESCAPE ROOM

VIP escape room w Warszawie z występem tancerki erotycznej w pakiecie. 

Wcielicie się w rolę pracowników agencji detektywistycznej. Zostaliście wynajęci przez klienta, który korzystał z uciech BDSM, a teraz jest szantażowany. Waszym zadaniem jest włamać się do lokalu, w którym przyjmowała domina i odnaleźć kompromitujące go nagrania. Macie na to 60 minut. Po rozwiązaniu zagadki występ tancerki w tym samym pokoju.

Nasz VIP escape room znajduje się 15 minut od centrum Warszawy - dajcie znać wcześniej, jeśli potrzebujecie transportu.

Działamy od rana do późnego wieczora, ostatnia ekipa może zacząć grę nawet o 22.30! Oczywiście wieczorne godziny są najbardziej popularne, więc jeśli chcecie zarezerwować je dla siebie, polecamy dokonać rezerwacji jak najszybciej. Do escape roomu w Warszawie wchodzi jednocześnie max. 10 uczestników.

Cena zawiera

  • wynajem escape roomu w Warszawie
  • 60 minut gry 
  • występ tancerki (3 piosenki - ok. 15 minut)
  • sypmatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.