zobacz koszyk 0

Warszawa - OFFROAD + GRILL

Offroad w Warszawie to świetny pomysł na imprezę kawalerską. Imprezowa opiekunka zabiera Was busem na tor offroadowy, gdzie czeka Was szkolenie i grill. Wszystko w pakiecie, o niczym nie musisz myśleć!
 

Offroadowa pogoda 4x4

Każda pogoda jest dobra, by zmierzyć sie z prędkością. Do Waszej dyspozycji między innymi 4x4 Nissan Patrol o pojemności 3l oraz UAZ terenowy o pojemności 2,5l. Każdy z Waszej ekipy będzie miał okazję spróbować swoich sił za kółkiem przez ok. 15 minut. Ukształtowanie terenu offroadowego oraz jego naturalne walory zadowolą zarówno profesjonalnych kierowców, jak i początkujących. Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z błota. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia się jako offroadowy kierowca i wypróbowania swoich umiejętności w prowadzeniu profesjonajnych samochodów terenowych 4x4.

Do tego urokliwa okolica z zadaszoną altaną, która pomieści do 150 osób. Znajduje się ona na sztucznej wyspie, otoczonej wodą, co czyni to miejsce bardzo klimatycznym. Tam przygotujemy dla Was grill z kiełbaskami, dodatkami i piwkiem.

W cenie atrakcji 4x4 Offroad + grill zapewniamy transport komfortowym minibusem w obie strony. Zabierzemy Was z dowolnego miejsca na terenie Warszawy, a po atrakcji odwieziemy gdzie zechcecie w obrębie miasta (dojazd poza Warszawę wiąże się z symboliczną dopłatą).

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Warszawy
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • 2 samochody offroad do Waszej dyspozycji - 1 Nissan Patrol (do 5 osób) + UAZ terenowy (do 4 osób)
  • dla każdego ok. 15 min jazdy
  • grill: kiełbaska z dodatkami + 2 piwa dla każdego
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.