zobacz koszyk 0

Warszawa - BUGGY OFFROAD

Nowość! Ostra jazda, tumany kurzu, adrenalina - jedyny i niezapomniany tor buggy w Warszawie. Zabierzemy was tam jak zwykle wygodnym minibusem wraz z opiekunką z wybranego miejsca i odwieziemy dokąd chcecie.

Na miejscu dostępne są 2 pojazdy dwuosobowe, instruktorzy, trening i profesjonalny offroadowy tor. UWAGA!  Atrakcja super- adrenalinowa. Zdarzają się wywrotki i dachowania. Na miejscu dostajecie potrzebne wyposażenie i 15 minut jazdy na osobę. Wbrew pozorom to więcej niż dość. I tak będziecie umordowani. Zwykle po 8 minutach jazdy buggy chłopaki mają dość wrażeń. My fundujemy im tu podwójną dawkę. Super pomysł na odjazdowy wieczór kawalerski.

Na tej atrakcji trzeba być trzeźwym. Potem możecie sobie odpalić piwko lub nawet dwa.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • opiekunka grupy
  • wynajem toru
  • buggy
  • instruktorzy
  • kominiarki
  • buggy
  • dużo czasu na ostrą jazdę

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


pieczony-prosiak-warszawa
1190 PLN/dodatek
PIECZONY PROSIAK

Pieczony prosiak o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających Kawalerów (1 prosiak dla 15- 20 osób). klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minuttransfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.