zobacz koszyk 0

Warszawa - WIECZÓR PRL

Wieczór kawalerski w Warszawie w klimacie PRL, zadadnia do wykonania dla całej grupy i transport oldschoolową nyską w cenie.

Z umówionego miejsca odbieramy „dygnitarzy” i zaczynamy rajd po klimatycznych miejsach z epoki PRL-u.

Na początek wycieczki jedziemy Nyskami na Plac Konstytucji gdzie uczestnicy będą mieli zadanie, aby odnaleźć robotnika podobnego do Lecha Wałęsy. Chodzi o płaskorzeźbę umieszczoną na jednej z elewacji budynku. Tam będzie wskazówka gdzie mamy jechać dalej. Następnie ruszamy pod Ministerstwo Rolnictwa, gdzie czeka Was quiz wiedzy o systemie. Za poprawne odpowiedzi dostajecie kartki na mięso, które za chwilę będziemy mogli wymienić na kieliszek wódki. Dalej ruszamy w kierunku Pałacu Kultury by na mównicy, wygłosić tekst przemówienia pierwszego sekretarza partii. Po drodze słuchamy piosenki o Nowej Hucie, którą to wszyscy muszą się nauczyć, by następnie wspólnie odśpiewać hit. Stąd już ruszamy odwiedzić Muzeum "Czar PRL-u". Tutaj przeniesiemy się do małego mieszkania wyposażonego w stylu z epoki, gabinetu urzędnika państwowego, sklepu, baru i na ulicę z tamtych czasów. 

Podczas wieczoru kawalerskiego w klimacie PRL cały czas przewozi Was samochód rodem z epoki - nasza PRL NYSA z dziarskim imprezowym przewodnikiem wyrabiającym 200% normy w 2.5 godziny. 

Do auta wejdzie was maksimum 7 (słownie: siedmiu). Jeśli jest Was więcej zaznaczcie atrakcję x2, a podstawimy dwie nyski.

Na wieczór w klimacie PRL możecie zabrać własny alkohol!

Cena zawiera

  • transport Nyską z kierowcą - do Waszej dyspozycji na 2.5 godziny
  • młody dziarski przewodnik
  • quizy i gry rodem z PRL
  • piosenki z epoki
  • doświadczenie absurdów PRL
  • butelka mocnego trunku 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.