zobacz koszyk 0

Warszawa - KAWALERSKI PAINTBALL

Czołowa atrakcja na wieczór kawalerski paintball w Warszawie!

Gramy na najlepszym w Warrszawie polu paintballowym 25 minut od centrum. Nie musicie martwić się o transport, zabieramy Was komfortowym minibusem z wybranego miejsca na terenie Warszawy i transportujemy prosto na pole paintballowej bitwy! 

Zapewniamy różnorodne scenariusze gry w paintball: eskorta VIPa, walka o flagę, zdobywanie terytorium. Po zakończonej atrakcji odstawiamy Was busem gdzie chcecie.

Przez cały czas towarzyszyć Wam będzie nasza niezastąpiona opiekunka, która będzie czuwała nad oragnizacją całego wypadu!

Do gry w paintball możesz dodać pakiet grill + piwko jeśli chcesz coś przekąsić na miejscu.

Cena zawiera

  • marker, maska, ubiór ochronny
  • 300 kulek
  • napełnianie butli
  • instruktorzy do waszej dyspozycji
  • wybór wielu scenariuszy gry
  • sympatyczna opiekunka
  • prywatny transport w 2 strony

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


pieczony-prosiak-warszawa
1190 PLN/dodatek
PIECZONY PROSIAK

Pieczony prosiak o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających Kawalerów (1 prosiak dla 15- 20 osób). klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minuttransfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.