zobacz koszyk 0

Warszawa - GOKARTY - PUCHAR PREZESA

Adrenalinowe gokarty w Warszawie dla naładowanych testosteronem samców. W pakiecie z transportem w dwie strony, mini zawodami i imprezową opiekuną.Prędkość max - 70 km/h. Długość trasy min. 300 metrów.
Najlepsze kryte tory gokartowe w Warszawie. Od 5 do 10 gokartów na raz, najmocniejsze w mieście maszyny SODI.

Gaz do dechy, zapach benzyny i spalin w nozdrzach - to co prawdziwi mężczyźni lubią najbardziej. Typowy wyścig składa się z dwóch/ trzech rund - kwalifikacji, półfinału i finału. Razem około 20 minut jazdy na osobę. Każdy gokart ma elektronicznie monitorowany czas do 0,01 sek. Po zawodach wręczenie medali i nagrody. 

Nasza imprezowa opiekunka odbierze Was minibusem i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

 Jadąc na gokarty trzeba być trzeźwym.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród - ceremonia medalowa
  • odbiór z wybranego miejsca
  • wygodny transport minibusem w 2 strony
  • sympatyczna imprezowa opiekunka grupy
  • rezerwacja toru

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.