zobacz koszyk 0

Warszawa - QUADY + OGNISKO

Najlepsze quady w Warszawie, grill, opieka sympatycznej przewodniczki oraz wygodny transport w obie strony. Imprezę zaczynacie od rajdu na profesjonalnych quadach ATV, a później relaks przy ognisku i piwku. Jeden z najlepszych i najdłuższych torów quadowych w Warszawie i okolicy oraz szalona jazda po bezdrożach, stromych pagórkach, a często również przeprawa przez wodę i błoto. Prawdziwe emocje i zastrzyk adrenaliny!

Na miejscu czeka Was krótki instruktaż z jazdy quadem, następnie każdy przez 30 minut będzie miał okazję wykazać się na torze, a później wspólnie zasiądziecie przy ognisku/grillu, piekąc kiełbaski i popijając piwko.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która odbierze Was wraz z kierowcą z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Ważne! Aby dosiąść quadów musicie być trzeźwi.

*na quadach obowiązkowe są kominiarki pod kask, możecie przywieźć własne lub zakupić na miejscu w cenie 10 PLN.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • 30 minut jazdy quadem dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • rezerwacja toru
  • kaski
  • ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek
  • 2 x piwko dla każdego
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


pieczony-prosiak-warszawa
1190 PLN/dodatek
PIECZONY PROSIAK

Pieczony prosiak o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających Kawalerów (1 prosiak dla 15- 20 osób). klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutopen-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.