zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - WIECZÓR GOGO

Pięciogodzinna opcja gogo-clubbingowa dla prawdziwych trójmiejskich harpaganów. Klimatyczny pub, 2 najlepsze kluby GoGo i klub muzyczny na koniec.

Na rozgrzewkę coś mocniejszego dla odwagi w pubie, potem wizyta w dwóch najbardziej topowych strip klubach i trening na zawodowych tancerkach go-go. Na koniec jeden z najlepszych klubów w Trójmieście. Tam możecie zostać do woli...  Wszystkie wstępy w cenie, bez stresu, załatwiania, dzwonienia...

Do tego piwko dla każdego w obu strip klubiach... a wszystko podane na tacy tak abyś wraz ze swoimi kompanami mógł się zrelaksować a kwestie organizacyjne zostawił naszej uroczej imprezowej opiekunce która jak zwykle zajmie się organizacją.

Organizując to samemu za same wstępy zapłaciłbyś więcej. Do tego w cenie drinki w strip klubach i urocza przewodniczka po nocnych lokalach.

Za dużo ciała? Sprawdź nasz bestseller - Trójmiejski Nightlife.

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • 1 x pub
  • 1 x shot dla każdego w pubie
  • 2 x wstęp do klubu GoGo
  • 1 x wstęp do klubu
  • rezerwacja stolików w strip klubach
  • 1 x piwko dla każdego w pierwszym strip klubie
  • 1 x drink dla każdego w drugim strip klubie

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.