zobacz koszyk 0

Warszawa - ZAPASY W OLEJKU

Zapasy w olejku to warszawski hit na wieczór kawalerski! Prywatny VIP room, po 3 piwa dla każdego, duży basen, a w nim dwie atrakcyjne topless seksbomby, które bardzo się lubią ;)

Zapaśniczki nacierają się nawzajem pachnącymi olejkami w wielce wyzywajacy sposób. Następnie całe wilgotne 'walczą' ze sobą w tak, że zapamiętacie ten widok na zawsze.

Dziewczyny tworzą dość nietypowy sado-maso-ekshibicjonistyczny związek - pałają do siebie nienawiścią i rzucają się na siebie wściekle. Przy tym bardzo się lubią, więc okazjonalne pieszczoty w trakcie walki nie są niczym niezwykłym.

W ostatniej rundzie zapasów w olejku wciągają do basenu Kawalera, który stara się unikąć totalnego roznegliżowania. Jeśli chcecie, by Kawaler został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką, w przeciwnym razie może być za późno.

Jedyna zasada jest taka, że nie ma żadnych zasad. Szeroki uśmiech na twarzy Pana Młodego gwarantowany! Wspaniała atmosfera, doskonale zaopatrzony bar z obsługą, oraz 3 x piwko lub shot w cenie! Po zapasach w olejku (3 rundy z przerwami - około 15 - 20 minut) każdy z Was będzie mógł spróbować swych sił z zapaśniczkami - koszt dodatkowych rund do uzgodnienia z dziewczynami.

Wbrew pozorom jest to jedna z naszych najfajniejszych atrakcji! Walki w olejku są naprawdę niezapomniane. Organizujemy je wyłącznie dla Waszej grupy - bez świadków.

PROMOCJA: w piątki wejście do Klubu GoGo o wartości do 50 PLN i rezerwacja loży - GRATIS.

W sobotę możesz dodać wstęp do klubu GOGO.  Jeśli chcesz, zaznacz wybraną opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • prywatne zapasy w olejku w Warszawie
  • rezerwacja VIP-roomu w klubie w samym centrum miasta
  • 3 x piwko/shot wódki dla każdego
  • 3-rundowy pojedynek topless zapaśniczek w olejku
  • runda upokarzająca dla Kawalera
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

59 PLN/os.
min. 7 os.
POSIŁEK W RESTAURACJI
Posiłek w czasie zapasów - przed, w trakcie lub po imprezie. Staropolski schab z kostką, zasmażana kapusta, ziemniaki z wody - dobry podkład na początek prawdziwie polskiego wieczoru.