zobacz koszyk 0

Warszawa - FAŁSZYWA PANNA MŁODA

Gorąca tancerka w przebraniu Panny Młodej - najnowszy wkręt na Waszą imprezę kawalerską w Warszawie. 

Popiliście ostro poprzedniej nocy, a Kawalerowi urwał się film? To idealny moment, by do apartamentu zapukała nasza Panna Młoda! Przebrana w suknię ślubną, z walizką przy boku, wkręci Kawalera, że poprzedniej nocy wzięli ślub i wraca z nim do domu. Oczywiście reszta grupy, jak przez mgłę, ale pamięta moment składania przysięgi przed zaprzyjaźnionym księdzem i potwierdza wersję młodej damy. 

Chwilę grozy zrekompensuje Młodemu występ jego rzekomej małżonki, która po zrzuceniu z siebie sukni ślubnej, okaże się być naszą seksowną tancerką erotyczną. Występ trwa ok. 15 minut (3 piosenki).

Najlepsza warszawska tancerka w przebraniu Panny Młodej to idealny wkręt na kawalerskie. Możecie z czystym sumieniem pośmiać się z Kawalera, bo koniec końców, na pewno nie będzie na Was zły.

Cena zawiera

  • tancerka w przebraniu Panny Młodej
  • występ ok. 15 minut (3 piosenki)

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie.