zobacz koszyk 0

Warszawa - KAWALER NA SCENIE & LE SHOW

Lesbian show dla kawalera na scenie najlepszego, bezpiecznego i wielokrotnie sprawdzonego klubu gogo w Warszawie. Oprócz naszego autorskiego pomysłu i perfekcyjnego wykonania, w cenie jest rezerwacja loży, wstęp VIP do klubu gogo, piwko dla każdego uczestnika oraz nasza imprezowa opiekunka.

Show jest tak dobry, że musimy koniecznie je tu opisać. Zwykle wygląda to tak: Wiążemy kawalerowi oczy w ramach niespodzianki/Kawalera porywaja Kosmici/Chuck Norris lub aresztują 'policjanci' (zobacz dodatki poniżej) i wchodzicie do klubu w pełnej konspiracji.
Gasną światła i wszelkie odgłosy, klub zamiera, a tancerka wprowadza nieświadomego Kawalera na scenę. Zsynchronizowane uderzenie światła, muzyki, słów konferancjera w momencie zdjęcia opaski oraz widok dwóch nieziemskich tancerek w np. policyjnych strojach sprawią, że On nigdy nie zapomni tego wspaniałego momentu. Zdjęć nie mogliśmy wykonać z wiadomych powodów, ale możesz nam wierzyć na słowo - jest super!

 Wszystko załatwia jak zwykle imprezowa przewodniczka, więc Ty jako organizator zrelaksujesz się i pobawisz do woli. W klubie gogo po zakończonym lesbian show możecie zostać do rana. 

Cena zawiera

  • wejście VIP do najlepszego klubu gogo w Warszawie o wartości 50 PLN/os
  • piwko dla każdego
  • rezerwacja loży 
  • nieograniczone wejścia tego wieczoru
  • imprezowa przewodniczka
  • wspaniałe show dwóch tancerek w strojach np. policyjnych na scenie klubu gogo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową. 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.