zobacz swój koszyk

Warszawa - ARESZTOWANIE KAWALERA

Aresztowanie kawalera za posiadanie narkotyków, zwierzęcej pornografii lub spowodowanie wypadku na jego wieczorze kawalerskim w Warszawie. Totalne poniżenie!
Przykładowa akcja: W pubie do waszego pomieszczenia wpada 2 'policjantów' w cywilu. Każą wszystkim stanąć pod ścianą, błyskają odznakami.  Antynarkotykowa, był donos, przeszukanie... dziwnym trafem znajdują torebkę z białym proszkiem w kieszeni spodni kawalera. Chłopak bieleje ze strachu, kajdanki, polonez i na komendę!

Tak, tak...wszystko się zgadza tylko że nie polonez a wódka 'polonaise' i nie na komendę a na shota do baru. Historia wieczoru kawalerskiego gwarantowana!  

Najlepiej działa w połaczeniu z inną wieczorową atrakcją np. Kolacja z Tancerką, Warszawskim Nightlifem ... - wtedy organizujemy to w zaprzyjaźnionym lokalu.

Jeśli wybierzecie tylko tę opcję wtedy to Ty musisz uprzedzić kierownika sali Waszego lokalu o planowanym aresztowaniu kawalera.  

Cena zawiera

  • akcja 2 'policyjnych' aktorów
  • łapówka dla kierownika lokalu
  • plastikowa torebeczka pełna mąki
  • kieliszek wódki dla pana młodego
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-gogo
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.