zobacz koszyk 0

Warszawa - CHUCK NORRIS - PORWANIE

Zróbcie dowcip Kawalerowi podczas jego wieczoru w Warszawie, niech porwie go nikt inny jak Chuck Norris - no prawie nikt inny. To niepowtarzalna okazja do spytania Chucka Norrisa czy rzeczywiście doliczył do nieskończoności.. dwa razy.

Scenariuszy porwania może być wiele. Przykładowy wygląda tak:

Chuck Norris zatrzymuje limuzynę, którą jedziecie, skuwa kajdankami i zakłada worek na głowę Kawalera. Następnie porywa go  do swojego samochodu i po drodze opowiada żarty o Chucku Norrisie. Zapewniona niezapomniana przejażdżka w towarzystwie Chucka Norrisa po Warszawie, a potem powrót pod wskazane adres - tam gdzie Wy będziecie czekać.

Cała atrakcja trwa ok. 30 minut.

Cena zawiera

  • porwanie przez sobowtóra Chucka Norrisa
  • niezbędne gadżety do porwania: kajdanki, worek na głowę
  • niezapomniana przejażdżka w towarzystwie Chucka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.