zobacz koszyk 0

Warszawa - PORWANIE KAWALERA + GOGO

Porwanie Kawalera w Warszawie, wyjątkowe show na scenie w klubie gogo, rezerwacja w pubie i strip klubie, do tego shocik i imprezowa opiekunka. Warszawskie porwanie połączone z występem niespodzianką w wykonaniu dwóch seksownych tancerek to zdecydowanie najlepszy dowcip jaki możecie zafundować Młodemu podczas wieczoru kawalerskiego.

Jak gdyby nigdy nic, spotykacie się z naszą sympatyczną opiekunką w centrum Warszawy i udajecie się do pubu (w cenie welcome shot dla każdego). Na miejscu, niczego nieświadomy Kawaler bawi się w najlepsze i wówczas nasza wszechogarniająca opiekunka wyciąga Was np. na papierosa przed lokal, skąd nasi porywacze zgarniają ofiarę. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy go po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunką do klubu gogo. Tam porywacze przyprowadzają Kawalera, sadzają na krzesełku na scenie, a dwie długonogie piękności odsłaniają mu oczy i tańczą specjalnie dla niego. Tego wieczoru na pewno nie zapomni do końca życia!

W cenie rezerwacja w pubie, welcome shot w pubie, porwanie, wejściówki do gogo, rezerwacja stolika i mega show na scenie dla Kawalera.

Takiego porwania nie spodziewa się żadna ofiara i niektórzy próbują się opierać, więc ważne jest, aby reszta grupy była poinformowana o akcji i nie próbowała bronić Kawalera przed naszymi mięśniakami. Sam nie ma szans!

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • dwóch porywaczy + samochód
  • porwanie Kawalera z pubu (informujemy obsługę)
  • rezerwacja w pubie + welcome shot dla każdego
  • rezerwacja w klubie gogo 
  • wyjątkowy show dwóch tancerek na scenie dla Kawalera

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.