zobacz koszyk 0

Warszawa - LES SHOW

Les  Show - wymarzony prezent dla Młodego na wieczór kawalerski w Warszawie!
Dwie najbardziej gorące i najpiękniejsze tancerki gogo w Warszawie zatańczą wspólnie tylko dla Was i Waszego Kawalera, robiąc przy tym fenomenalne les show.

Spełnią Wasze najskrytsze marzenia z chłopięcych lat. Ten show przejdzie do historii, a wspominać go będziecie do późnej starości siedząc na ławeczce i karmiąc gołębie.

Standardowo dziewczyny tańczą po jednej piosence solo i dwie piosenki razem (możliwe są również inne konfiguracje jeśli wolicie). Jako przedsmak polecamy obejrzeć film...

Występ les  show zorganizujemy dla Was w Waszym apartamencie/hotelu lub w miejscu wybranym i zarezerwowanym przez Was (na występ musi być oddzielna sala najlepiej z muzyką, ale jeśli weźmiecie ipoda z głośnikiem to też damy radę).

Atrakcję Les  Show możesz też dodać do innej opcji z naszej oferty - jakiegokolwiek pojazdu, kolacji, limuzyny...

Cena zawiera

  • występ dwóch tancerek w Waszym apartamencie/hotelu lub w pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: na pokaz musicie zorganizować oddzielną salę)
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.