zobacz koszyk 0

Warszawa - POKOJÓWKA MARZEŃ

Seksowna pokojówka to spełnienie marzeń każdego chłopca. W naszym wydaniu zaserwuje Kawalerowi poranek jakiego nie zapomni do końca życia. W waszym pokoju hotelowym lub domu odwiedzi Młodego seksowna pokojówka i wykona oszałamiający striptiz (jeśli mieszkacie poza centrum Warszawy, tancerka gogo dojdzie do Was. Dopłata za taxi - około 100 pln w obie strony)

Atrakcja dostępna tylko w dzień przed godziną 18:00 - wieczorami nie wypuszczamy naszych tancerek do nieznanych miejsc i możemy zrobić występ jedynie w zaprzyjażnionym lokalu - pubie w centrum. Nie w mieszkaniu.

Pokojówka marzeń to świetny pomysł na prezent niespodziankę na wieczór kawalerski dla Twojego kumpla!

Cena zawiera

  • seksowna pokojówka
  • imprezowa asystentka
  • wizyta profesjonalnej tancerki gogo w waszym pokoju hotelowym lub domu (jeśli mieszkacie poza Centrum dojdzie dopłata za taxi - około 100 pln w obie strony) - 3 piosenki - około 15 minut

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.