zobacz koszyk 0

Kraków - POLICJANTKA Z PIEKŁA RODEM

Podczas chodzenia po klubach i barach możemy aresztować Pana młodego, a następnie przykuć go kajdankami do naszej mikro animatorki policjantki na 2 godziny, która będzie mu dokuczać i kazać wykonywać różne śmieszne zadania.

Jeżeli chcecie urozmaicić sobie imprezę w mega zabawny sposób to jest to idealna atrakcja dla Pana Młodego oraz wszystkich uczestników imprezy.

Policjantka ma zawsze ze sobą cały plecak wypełniony śmiesznymi gadżetami, akcesoriami do zabaw i różnych konkurencji, coś specyficznego do zjedzenia za karę (sos tabasco, sok z cytryny, czosnek, cebulę, gerbera dla dzieci itp).

Kawaler losuje sam kolejne zadania do wykonania lub losują dla niego goście wieczoru.
Przeważnie wszyscy uczestnicy biorą czynny udział w zabawach, pomagają policjantce lub Panu Młodemu lub w drugą stronę - utrudniają mu, żeby było jeszcze śmieszniej.
Standardowo zawsze zaczyna się to aresztowaniem kawalera na mieście w miejscu spotkania z grupą lub po drodze do klubu, lub w środku w samym klubie, przeważnie w barze/pubie, gdzie jest ciszej i spokojniej.

Policjantka przeszukuje kawalera, znajduje u niego worek z narkotykami (mąka lub kwasek cytrynowy) lub suszona pietruszka jako marihuana :D

Za karę Pan Młody zostaje przykuty kajdankami do policjantki i dostaje po tyłku pałką policyjną.
Przez kolejne 2 godziny bez przerwy losuje zadania, które są umieszczone w plastikowych jajkach, czyta je na głos i musi wykonać.

Do każdego zadania policjantka ma przygotowane niezbędne akcesoria, żeby zadanie było możliwe do wykonania. Przykłady poniżej.

Policjantka nie jest karłem ale jest bardzo filigranowa. Malutka ale bardzo zadziorna. Chłopaki zawsze się dobrze przy Niej bawią. Zbieramy za tę atrakcję bardzo fajne recenzje więc polecamy gorąco. Wycieczka po mieście z nia lub bez niej to tak jak wesele bez wodzireja lub z wodzirejem :D Możecie ją dodać również do statku, lub podczas wielu różnych atrakcji dostępnych w ofercie. 

Policjantka jest animatorką, która na poczekaniu wysypuje pomysły z rękawa i nie pozwala grupie się nudzić. Dodatkowo mile jest widziana mała filigranowa kobieta z czerwonymi ustami w stroju policjantki, z pistoletem w kaburze i pałką policyjną wśród grupy panów w imprezowych nastrojach.
To zawsze motywuje ich do podtrzymywania imprezowej atmosfery i wzmaga ich poczucie humoru :D


Może być też opcja samego aresztowania w dowolnym miejscu, które trwa około 15-20 minut, na przykład pod pretekstem picia alkoholu w miejscu publicznym lub posiadania narkotyków. Dodatkowo bicie pałką w miejscu publicznym to niezły przypał dla kawalera i ubaw dla reszty uczestników wieczoru.

Przykładowe zadania:

- depilacja plastrami z woskiem
- zjedzenie czegoś niedobrego lub trudnego do zjedzenia typu bita śmietana
- robienie pompek po drodze
- noszenie policjantki na plecach
- wyścigi w parach (grupa dopiero się w pary, jedna osoba wskakuje na barana i biegniemy środkiem rynku) - przy tym jest zawsze bardzo dużo śmiechu :D
- kawaler musi zdobyć numer telefonu od blondynki lub innej przypadkowej dziewczyny
- musi sobie zrobić selfie z przypadkowymi ludźmi w barze lub na Rynku
- pajacyki, skakanie na jednej nodze, rozdawanie buziaków w czoło wcześniej pomalowanymi ustami czerwoną pomadką, zamienianie się koszulkami z kolegą, itp itd...

Zadań jest minimum 50 i przybywa więcej, więc każdy wieczór kawalerski zawsze jest inny bo nie wiadomo co wylosuje kawaler i jakie pomysły i modyfikacje dołoży od siebie dana grupa :)

Cena zawiera

  • policjantka z piekła rodem na Wasz wieczór kawalerski na 2 godziny
  • długa lista zabawnych zadań 
  • gwarantowana świetna zabawa 
  • imprezowa przewodniczka

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!

whisky-alkohol-warszawa
99 PLN/os.
min. 5 os.
VODKA TASTING
5 shotów 5 różnych rodzajów wódki bezpośrednio po zawodach. Na dobry początek wieczoru.