zobacz swój koszyk

Kraków - DODATEK: GRUBA BERTA / ZEMSTA ŚWIADKA

Dodaj mocno "puszystą" tancerkę do sexy kolacji, party busa lub limuzyny, oprócz standardowo występującej przy tych okazjach sexy tancerki GoGo.

Typowy przebieg:

Seksowna tancerka po ostatnim występie/ tańcu w restauracji lub Party Bus-ie zawiązuje Kawalerowi oczy i cicho wychodzi. W jej miejsce pojawia się GRUBA BERTA i zaczyna swój uwodzicielski 200-kilogramowy taniec śmierci, obciera się uwodzicielsko o Waszego Kawalera ku uciesze uczestników .... ubaw po pachy i historia wieczoru GWARANTOWANA.

Możesz też zamienić tancerkę 'normalnych' rozmiarow na Bertę za dopłatą 100 PLN.

Gruba Berta występuje tylko u nas - atrakcja na wyłączność. Nie znajdziesz jej gdzie indziej.

P.S Grubą Bertę możesz dodać tylko jako dodatek do innej atrakcji - na codzień nie spuszczamy jej z łańcucha i nie wypuszczamy samej do Waszego domu, ponieważ moglibyście nie przeżyć tego spotkania.

Cena zawiera

  • występ Grubej Berty - mocno puszystej tancerki w stylu sumo przy sexy kolacji, w Party Busie lub jako sexy autostopowiczka w drodze na atrakcję z transportem...
   

Dodatki (opcjonalne)

25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.