zobacz koszyk 0

Kraków - DODATEK: BABA JAGA / ZEMSTA ŚWIADKA

Dodaj mocno "puszystą" tancerkę-czarownicę do sexy kolacji, party busa lub limuzyny, oprócz standardowo występującej przy tych okazjach sexy tancerki GoGo.

Typowy przebieg:

Seksowna tancerka po ostatnim występie/tańcu w restauracji lub Party Busie zawiązuje Kawalerowi oczy i cicho wychodzi. W jej miejsce pojawia się BABA JAGA i zaczyna swój uwodzicielski taniec śmierci... ubaw po pachy i historia wieczoru GWARANTOWANA. Dajcie znać wcześniej czy chcecie, aby zrzuciła ciuszki do topless, czy jednak wolicie oszczędzić Kawalera ;)

Baba Jaga występuje tylko u nas - atrakcja na wyłączność. Nie znajdziesz jej gdzie indziej. Możesz ją dodać wyłącznie jako dodatek do innej atrakcji - na codzień nie spuszczamy jej z łańcucha i nie wypuszczamy samej do Waszego domu, ponieważ moglibyście nie przeżyć tego spotkania.

Cena zawiera

  • występ Baby Jagi - mocno puszystej tancerki przy sexy kolacji, w Party Busie lub jako sexy autostopowiczka w drodze na atrakcję z transportem...

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.